حجت الاسلام ادیانی گفت: رمز پیروزی ملت پرافتخار ایران در مقابل این همه دشمنی ها توکل به خدا، پیروی از ولایت فقیه و اتحاد، همدلي و وحدت کلمه است.

به گزارش سایت خبری ساراپرس؛ حجت‌الاسلام و المسلمین سید علیرضا ادیانی رئیس سازمان عقیدتی سیاسی فراجا در جلسه توجیهی طرح نشست صمیمی روحانیون با کارکنان در فرماندهی انتظامی استان سیستان و بلوچستان بیان فرمودند: استان سیستان و بلوچستان یکی از استان های مهم و استراتژیک کشور است. دشمنان این مرز و بوم از روزهای نخستین انقلاب شکوهمند اسلامی چشم به این داشته اند تا با تفرقه افکنی قومیتی و اقتصادی ایران اسلامی و به خصوص این خطه از خاک مقدس جمهوری اسلامی را ناامن نمایند.

وی ادامه داد: به لطف خداوند سبحان و با وجود مردم شریف و تلاش همکاران عزیز در مجموعه انتظامی و مرزبانی که به تعبیر مقام معظم رهبری( مدظله العالی)، مجاهدان فی سبیل الله هستند، امروز شاهد امنیتی پایدار و مثال زدنی در سرتاسر ایران اسلامی به خصوص در سیستان و بلوچستان هستیم.

حجت الاسلام ادیانی گفت: رمز پیروزی ملت پرافتخار ایران در مقابل این همه دشمنی ها توکل به خدا، پیروی از ولایت فقیه و اتحاد، همدلی و وحدت کلمه است.
رئیس سازمان عقیدتی سیاسی انتظامی تاکید کرد: مردم پایه های اصلی حکومت هستند و اصل ولایت هم پیوستگی صد درصدی امت با امام است.