صبح امروز حمید زمانی معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری از حوزه علمیه الزهرا سلام الله علیها شهرری بازدید نمود.

به گزارش سایت خبری ساراپرس؛ زمانی در این بازدید ضمن تشکر از فعالیت فرهنگی و اجتماعی این حوزه، خواهان رشد و ارتقاء آن شد و گفت: امروزه یکی از دغدغه های اصلی جامعه موضوع عفاف و حجاب است و سازمان ها و تشکل های مردمی در این امر میبایست به صورت جهادی و آتش به اختیار فعالیت نمایند و مطمئناً اگر این گونه تلاش ها در جامعه دیده شود خیرین فراوانی خواهان مشارکت در این امر خداپسندانه خواهند بود.

وی تصریح کرد: مادر در ایران اسلامی دارای جایگاه رفیعی است و حوزه های علمیه خواهران می توانند موجبات رشد این جایگاه را در جامعه فراهم نمایند. ایشان در ادامه افزود: تربیت فرزندان در خانواده مرهون زحمات مادر می باشد و رفتار فرزندان نقش غیر مستقیم، کلیدی و تاثیر گذار در الگوهای رفتاری جامعه خواهد داشت. در ادامه این دیدار حسنی مدیر حوزه علمیه الزهرا سلام الله علیها ضمن تشریح عملکرد حوزه گفت: تمام دغدغه ما فعالیت فرهنگی بی نام و نشان است تا بانوان شهرستان را با موضوعات اجتماعی و فرهنگی آشنا نماییم و در این زمینه تمام تلاش خود را انجام می‌دهیم

ایشان گفت: حضور فرماندار را در این مکان به فال نیک می پنداریم و امیدواریم روحیه جهادی و فرهنگی که مدتی در شهرستان کمرنگ شده بود با حضور مدیران جدید ارتقا یابد. گفتنی است: در حوزه علمیه الزهرا (س) هم اکنون حدود ۲۲۰ بانوی طلبه مشغول به تحصیل علوم دینی میباشند.