رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پیشوا در دیدار از هنرستان سرمد گفت: استفاده از هنر هنرمندان شهر علاوه بر زیبایی، دارای صرفه اقتصادی نیز می باشد.

به گزارش سایت خبری ساراپرس؛ طباطبایی گفت: در پیشوا با ظرفیتهای فرهنگی و هنری متعددی روبرو هستیم که متاسفانه از این پتانسیل‌ها آنگونه که باید و شاید استفاده نشده است.

وی در ادامه بیان کرد: با توجه به همکاری های گسترده و دغدغه مندی آموزش و پرورش و یکدلی که بین این دو نهاد فرهنگی هست نهایت تلاش خود را جهت حمایت از دانش‌آموزان هنرمند پیشوایی انجام خواهیم داد.

 

طباطبایی اذعان داشت: هنر دانش آموزان و هنرمندان پیشوایی در عرصه های مختلف می تواند در زیباسازی شهر و روستاها نقش مهمی ایفا کند که از صرفه اقتصادی بی نظیری نیز برخوردار است.

این مسئول فرهنگی بیان داشت : با وجود مقرون به صرفه بودن متاسفانه از هنر هنرمندان پیشوایی به صورت مطلوب بهره گیری نمی شود؛ که در صدد هستیم تا با هماهنگی و همکاری با نهادهای فرهنگی و شهرداری این مهم صورت پذیرد.

گفتنی است در جریان بازدید از کارگاه های هنری دانش آموزان مدرسه سرمد، مدیر آموزش و پرورش و رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی چندین اثر دانش آموزان هنرمند را خریداری کردند.