مدیرکل کمیته امداد استان تهران در راستای خدمت رسانی به جامعه هدف تحت حمایت با فرماندار جدید شهرستان ری دیدار و گفت و گو کرد.

به گزارش ساراپرس، امروز دوشنبه ۲۴ مهرماه، سیدابوالفضل پرپنچی، مدیرکل کمیته امداد استان تهران به همراه کامل فیروزمرنی، رییس اداره کمیته امداد شهرستان ری با مهدی باب الحوائجی معاون استاندار و فرماندار ویژه ری دیدار و گفت و گو کرد.

پرپنچی در این دیدار با اشاره به خدمت رسانی به مددجویان تحت حمایت،گفت: هم اکنون بیش از ۸۰ هزار خانوار از خدمات کمیته امداد استان تهران بهره مند می شوند.

مدیرکل کمیته امداد استان تهران، افزود: از این تعداد بالغ بر ۷۲ هزار خانوار معیشت بگیر و مابقی به صورت تک و چند خدمتی از خدمات کمیته امداد استان تهران برخوردار هستند.

وی با اشاره به اجرای طرح مفتاح الجنه با حضور مدیران، مسئولان، حامیان و خیران، بیان کرد: در قالب این طرح مشکلات خانواده های تحت حمایت بررسی و با همکاری حامیان، خیران و مسئولان نسبت به رفع آنها در راستای توانمندی خانواده تحت حمایت اقدام می شود.

پرپنچی به ضرورت همکاری بانک های عامل به منظور پرداخت تسهیلات اشتغال، اشاره و عنوان کرد: انتظار داریم بانک های عامل در راستای دریافت تضامین سهل برای معرفی شدگان وام اشتغال با این نهاد همکاری لازم را داشته باشند.