سردار بهرامی گفت: دست یابی به پلیس مکتبی و انقلابی تراز جامعه قرآنی و اسلامی، بدون آشنایی و عمل به آموزه های قرآن و عترت امکانپذیر نیست.

به گزارش ساراپرس، سردار سرتیپ دوم پاسدار محمد بهرامی معاون تبلیغات و روابط عمومی سازمان عقیدتی سیاسی فراجا گفت: ماه رمضان، بهار قرآن است و فرصتی مغتنم برای تقرب بیشتر به خدای متعال، زیرا رحمت خدا بر مؤمنین در ماه مبارک رمضان مضاعف می‌شود که در این راستا تلاش سازمان عقیدتی سیاسی انتظامی این است که همه کارکنان و خانواده‌ها با قرآن انس دائمی و مستمر داشته باشند.

وی گفت: دست یابی به پلیس مکتبی و انقلابی تراز جامعه قرآنی و اسلامی، بدون آشنایی و عمل به آموزه‌های قرآن و عترت امکانپذیر نیست و برای تحقق این امر مهم؛ برنامه‌های مختلف و متنوع قرآنی در طول سال توسط سازمان عقیدتی سیاسی انتظامی، طرح ریزی و اجرا می‌گردد.

سردار بهرامی در ادامه افزود: در ماه مبارک رمضان نهضت انس با قرآن در سطح انتظامی به اوج خود می رسد و تمام روزهای ماه مبارک رمضان، علاوه بر، برنامه‌های مختلف آموزش روخوانی، روانخوانی، جلسات آشنایی با مفاهیم تفسیر قرآن، کلاس‌های اخلاق و جهاد تبیین برای معرفت افزایی در ماه رمضان، محافل انس با قرآن با حضور اساتید، قاریان ممتاز و بین المللی کشور و انتظامی و جزء خوانی قرآن کریم در سراسر یگان های انتظامی کشور برگزار می‌گردد.

معاون تبلیغات و روابط عمومی سازمان عقیدتی سیاسی انتظامی گفت: تلاش شده است که از بستر فضای مجازی هم در جهت نشر مفاهیم و آشنایی مخاطبین با معارف قرآن استفاده گردد و در تمامی کانال های فضای مجازی، روزانه محتواهایی با مضامین قرآن تولید و جهت استفاده کارکنان و خانواده ها انتشار می یابد.

سرداربهرامی در پایان افزود: از دیگر برنامه های قرآنی که به صورت مجازی و غیر حضوری برگزار می گردد، تولید ویژه برنامه پلیس تراز جامعه قرآنی است که با محتواهای قرائت ترتیل قرآن، تفسیر و مفاهیم قرآن، ارائه مباحث اخلاقی، بیانات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در رابطه با اهمیت انس با قرآن، همچنین ارائه احادیث و روایات قرآنی و دعای هر روز ماه مبارک رمضان است و برگزاری مسابقه از مباحث ارائه شده که روزانه بیش از یکصد هزار نفر در برنامه فوق شرکت و به تعدادی از برندگان، جوائزی اهداء خواهد شد.