سرهنگ "دوستعلی جلیلیان" فرمانده انتظامی شهرستان ری با اشاره به اجرای سیزدهمین مرحله طرح رعد در شهرستان ری و دستگیری ۴۰۹ متهم اظهار داشت : در این طرح ۳۸ باند سرقت منهدم و ۲۴۳ سارق دستگیر شدند.

به گزارش سایت خبری ساراپرس؛ وی با اشاره به اینکه با اجرای سیزدهمین طرح رعد ۴۷ فروشنده مواد مخدر دستگیر و بیش از ۶۷ کیلو گرم انواع مواد مخدر کشف شد. تصریح کرد: از دیگر دستاوردهای این طرح کشف ۵ قبضه سلاح گرم و ۱۱۶ قبضه سلاح سرد و کشف بیش از ۱۰۰۰ لیتر مشروبات الکلی و دستگیری ۱۲ نفر فروشنده مشروبات الکلی اشاره کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان ری گفت: در اجرای این طرح ۲۰ خودرو و موتور سیکلت مسروقه کشف و بیش از ۹۵ میلیارد ریال کالای قاچاق و ۱۰ میلیارد ریال اموال مسروقه کشف شد.

وی در پایان با اعلام اینکه در این شهرستان شاهد کاهش ۵ درصدی سرقت افزایش ۴۰ درصدی دستگیری ها و همچنین افزایش ۷ درصدی کشفیات می‌باشیم و از ابتدای سال تاکنون تعداد ۲۲۷۹ پرونده غیرامنیتی به مراکز مشاوره ارجاع و مصالحه داده شده، خاطرنشان کرد: سرقت های به عنف از ابتدای سال جاری ۱۳درصد کاهش داشته و وضعیت کشف و دستگیری در حوزه سرقت از ابتدای تیر ماه نسبت به مدت مشابه سال قبل ۲۹درصد افزایش کشف و ۵۹درصد افزایش دستگیری داشته ایم .