سرهنگ "دوستعلی جلیلیان" فرمانده انتظامی شهرستان ری با اشاره به اجرای دوازدهمین مرحله طرح رعد در شهرستان ری و دستگیری ۲۲۲ متهم اظهار داشت : در این طرح ۲۹ و باند سرقت منهدم و ۱۶۶ سارق دستگیر شدند.

به گزارش سایت خبری ساراپرس؛ وی با اشاره به اینکه با اجرای دوازدهمین طرح رعد ۳۴ فروشنده مواد مخدر دستگیر و ۹۲ کیلو گرم انواع مواد مخدر کشف شد، تصریح کرد: از دیگر دستاوردهای این طرح کشف چهار قبضه سلاح گرم و ۲۹ قبضه سلاح سرد و کشف ۳۰۴ لیتر مشروبات الکلی و دستگیری دو نفر فروشنده مشروبات الکلی اشاره کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان ری گفت: در اجرای این طرح ۱۵۰ نفر از اتباع غیرمجاز در محدوده این شهرستان دستگیر و ۱۲ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان کالای قاچاق و ۱۳ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان اموال مسروقه کشف شد.

این مقام انتظامی در ادامه عنوان داشت: ارزش کلی اموال مکشوفه بر اساس نظر کارشناسان بیش از ۲۵۰ میلیارد ریال برآورد شده است.

وی در پایان با اعلام اینکه در این شهرستان شاهد کاهش ۷ درصدی سرقت افزایش ۴۵ درصدی دستگیری ها و همچنین افزایش ۷ درصدی کشفیات می‌باشیم و ۷۲ درصد از پرونده های غیر امنیتی به مراکز مشاوره ارجاع داده شده، خاطرنشان کرد: سهم سرقت شهرستان ری در کشور از زمان تشکیل فرماندهی انتظامی شهرستان ری از ۱.۵ درصد به زیر ۱ درصد رسیده و سهم سرقت در فاتب از ۶.۵ درصد به ۵.۵ درصدکاهش یافته است.