رئیس مركز عمليات پليس آگاهي پايتخت از دستگيري سارق خودرو در عمليات تعقيب و گريز خبر داد.

به گزارش سایت خبری ساراپرس، سرهنگ، کارآگاه “کرم یوسفوند” بیان داشت: کارآگاهان یگان گشت پلیس آگاهی حین گشت زنی در اتوبان آزادگان به یکدستگاه خودروی پژو پارس دارای راننده مظنون شده، پس از استعلام شماره پلاک خودرو مشخص شد دارای سابقه سرقت به تاریخ ششم تیرماه از کلانتری ۱۱ مرکزی اسلام شهر است.

وی عنوان کرد: راننده خودروی مسروقه با مشاهده واحدگشت با افزایش سرعت متواری و با لایی کشی در بین خودروها باعث رعب و وحشت شهروندان می شود، راننده خودروی مسروقه توجهی به اخطارهای مکرر واحدگشت ننموده و به فرار به صورت مخاطره آمیز و حرکات مارپیچی به سمت عوارضی تهران – قم ادامه می دهد.
رئیس مرکز عملیات پلیس آگاهی تهران ابراز داشت: افسراکیپ برای جلوگیری از خسارت های احتمالی و هشدار با رعایت قانون بکارگیری سلاح و حقوق شهروندی به سمت لاستیک عقب خودرو شلیک نموده که پس از طی نمودن مسافتی، خودرو مسروقه به دلیل سرعت بالا از مسیر منحرف و با برخورد با گاردریل کنار جاده متوقف می شود.
رئیس مرکز عملیات پلیس آگاهی فاتب در پایان گفت: با عکس العمل سریع اعضای اکیپ راننده خودروی مسروقه دستگیر و برای سیر مراحل قانونی تحویل پایگاه دهم پلیس آگاهی شد.