فرمانده انتظامی شهرستان ری از تماس یک زن با سامانه ۱۱۰ پلیس با ترفند سفارش پیتزا خبر داد و گفت: اپراتور پلیس با هوشیاری متوجه درخواست کمک این شهروند شد.

به گزارش ساراپرس، سرهنگ دوستعلی جلیلیان در این باره توضیح داد: طی تماس یک زن با سامانه ۱۱۰ پلیس و سفارش پیتزا، با هوشیاری اپراتور و اطمینان از مشکل ابجاد شده برای این شهروند، به سرعت تیم عملیات کلانتری ۱۶۷ دولت آباد به مقصد اعلام شده اعزام شدند.

وی ادامه داد: پس از حضور به موقع پلیس در محل مشخص شد یک مرد در خودرو با ایجاد ضرب و شتم و خشونت در طول مسیر قصد ایجاد مزاحمت برای زن مذکور را داشته که در مقصد با حضور ماموران مواجه و دستگیر شد.

سرهنگ جلیلیان افزود: این زن در تحقیقات اذعان داشت که به دلیل عدم توانایی تماس مستقیم با پلیس مجبور شده با استفاده از ترفند سفارش پیتزا که مدت ها پیش شنیده بود به این صورت موضوع مزاحمت خود را با پلیس در میان بگذارد.

فرمانده انتظامی شهرستان ری خاطرنشان کرد: پرونده ای در این خصوص تشکیل و تحقیقات تکمیلی از علل و انگیزه ارتکاب این آزار و اذیت در دست انجام است.

دستگری باند سرقت در شهر ری

سرهنگ جلیلیان همچنین از انهدام و دستگیری باند ۴نفره ای که از ۲ سارق و ۲ مالخر تشکیل و دست به سرقت در اطراف حرم عبدالعظیم حسنی(ع) می زدند، خبر داد.

وی توضیح داد: اعضای این باند اقدام به سرقت محتویات خودرو در محدوده اطراف پارکینگ حرم و محله نفرآباد می کردند که با انجام تحقیقات و بدست آوردن ادله و مستندات کافی، سارقان به ۲۱فقره سرقت محتویات خودرو و ۵ فقره سرقت دوچرخه اعتراف کردند.

این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: متهمان پس از تکمیل پرونده و پایان تحقیقات، تحویل مراجع قضایی شدند.

همچنین سرهنگ جلیلیان اعلام کرد: بیش از هزار لیتر سوخت عرضه خارج از شبکه در انبار متروکه ای در محدوده باقرشهر کشف و ضبط شد و از سوی دیگر بیش از ۴۰۰۰ بسته تنباکو و توتون خارجی قاچاق به ارزش حدودی ۵میلیارد ریال هم توسط پلیس ری کشف شد.