مدیرعامل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران در سلسه سفرهای تکمیل زنجیره تامین بعد از سفر به شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان، در سفر به خراسان رضوی و مجموعه شرکت کشاورزی رضوی در دیدار با هیات مدیره و مدیرعامل این شرکت با اشاره به اینکه این سازمان به دنبال سود نیست، گفت: هدف از همکاری با شرکت‌های کشت و صنعت و خرید تضمینی محصولات آنها، تکمیل زنجیره تأمین و عرضه محصولات با قیمت ارزان‌تر است.

به گزارش ساراپرس؛ دکتر ایوب فصاحت با بیان اینکه اولویت سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران همکاری با شرکت‌های کشت و صنعت است، افزود: کیفیت مطلوب و قیمت تمام شده مناسب محصولات این شرکت‌ها از ویژگی‌های مهمی است که سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران را علاقه‌مند به همکاری و تعامل با آنها کرده است.

وی با اعلام آمادگی سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران برای عرضه انواع محصولات فرنگی و میوه‌های سر درختی به ویژه گلابی، سیب و پسته در ۲۹۴ میدان و بازار میوه و تره بار پایتخت، اظهار کرد: اگر چه تمایل داریم از همه ظرفیت‌های آستان قدس برای خدمت هر چه بهتر و بیشتر به شهروندان تهرانی بهره ببریم، اما پیشنهاد می‌کنیم این همکاری از محصولاتی که امکان عرضه سریع‌تر آنها وجود دارد، آغاز شود.
مدیرعامل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران با تأکید بر اینکه ساخت و راه‌اندازی ۱۰۰ بازار جدید میوه و تره بار در سال جاری، دسترسی به این مراکز را برای مردم تهران آسان‌تر می‌کند، خاطرنشان کرد: با اجرایی شدن تفاهمنامه‌های این سازمان با شرکت‌های کشت و صنعت در نیمه دوم سال جاری، امکان ارائه هر چه بهتر و بیشتر خدمات به شهروندان در میادین میوه و تره بار فراهم می‌شود.
موسوی مدیرعامل شرکت کشاورزی رضوی نیز در این دیدار، با ابراز تمایل در استفاده از امکانات سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران و عرضه بی‌واسطه محصولات، گفت: رساندن میوه و تره بار با قیمت ارزان به دست مردم از سیاست‌های اجتماعی آستان قدس است و این شرکت برای همکاری در این زمینه، آمادگی کامل دارد.
بر اساس این گزارش، پس از این دیدار، محمدرضا خوش‌کیش و بهزاد پایمردی عضو هیات مدیره سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران، علی عفتی مشاور مدیرعامل، مصطفی پورنصیری مشاور مدیرعامل و مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران به همراه جمعی از مدیران این سازمان از باغات و ظرفیت‌های شرکت کشاورزی رضوی بازدید کردند.
این گزارش می‌افزاید، به منظور اجرای هر چه سریع‌تر و دقیق‌تر همکاری‌های دوجانبه و اقدامات اجرایی لازم، منوچهر حسین‌پور و جواد فرجامی از مدیران میادین میوه و تره بار شهرداری تهران به عنوان دبیر انتخاب شدند.
گفتنی است، پیش از این در راستای تکمیل زنجیره تأمین و عرضه محصولات با کیفیت مطلوب و قیمت ارزان‌تر، بین هیات مدیره و مدیرعامل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران و هیات مدیره و مدیرعامل شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان دیدار و گفت‌وگو برای همکاری متقابل صورت گرفته بود.