رئیس ستاد امنیت انتخابات استان تهران با اشاره به اینکه دشمنان با ترغیب مردم برای عدم حضور در انتخابات پروژه ناامیدی جامعه را دنبال می کند، گفت: حضور پرشور مردم در صحنه انتخابات سیلی محکمی بر پیکره بدخواهان نظام است.

به گزارش ساراپرس، محسن نایبی در جلسه آموزشی روابط عمومی های استان تهران با اشاره به تحولات مثبت در حوزه روابط عمومی مجموعه استانداری تهران اظهار کرد: تلاش های همه جانبه و دستاوردهای مثبت و رو به رشد این بخش، گامی مهم در جهت تبیین اقدامات است.

وی در ادامه با اشاره به برگزاری انتخابات بیان کرد: موضوع انتخابات مهم و بسیار حائز اهمیت است و توجه به چهار راهبرد و فرمان مقام معظم رهبری باید به طور ویژه در دستور کار روابط عمومی ها به عنوان مجریان و ناظران این حماسه سیاسی قرار داشته باشد.

وی با تاکید بر اینکه امنیت کشور با وحدت، انسجام و همدلی همه مردم و مسوولان به اوج خود می رسد، عنوان کرد: انتخابات یکی از طرق امنیت ساز برای کشور محسوب می شود.

معاون امنیتی استاندار تهران تعداد بالای تایید صلاحیت شدگان انتخابات را نسبت به ادوار گذشته بی نظیر عنوان کرد و گفت: در این حماسه تمام سلایق سیاسی حضور دارند که فرصتی مناسب را برای انتخاب افراد اصلح توسط مردم فراهم کرده است.

نایبی در ادامه مطالعه وصیت نامه شهدا را بسیار راهگشا دانست و عنوان کرد: در این برهه تاریخی نیز ضروری است که مردم با تاسی از پیام شهدا که تبعیت از امام و رهبری بود، پای صندوق های رای حاضر شوند و یک مشارکت حداکثری را رقم بزنند‌.

رئیس ستاد امنیت انتخابات استان تهران با اشاره به برگزاری راهپیمایی باشکوه ۲۲ بهمن، اظهار کرد: حضور پرشور در انتخابات همچون برگزاری راهپیمایی ۲۲ بهمن، سیلی محکمی بر پیکره دشمنان و بدخواهان نظام خواهد بود.

وی با اشاره به اینکه دشمنان در این فکر هستند که با عدم حضور مردم در صحنه های سیاسی و ناامیدی ملت، از فرصت ناامن کردن کشور بهره ببرند، گفت: مردم آگاه و بصیر با حضور در انتخابات و گزینش افراد انقلابی و مقتدر این نقشه شوم را خنثی خواهند کرد.