اداره کل فرهنگی شهرداری تهران با همکاری شهرداری منطقه۱۳ با راه اندازی اتوبوس های قدیمی متشکل از گروه های سرود نوجوانان و اجرای برنامه های انقلابی در محور خیابان های اصلی شهر تهران ، روز ١٢ فروردین ماه را گرامی می دارند.

به گزارش ساراپرس؛ محمد هادی علی احمدی ، شهردار منطقه۱۳ با بیان اینکه ١٢ فروردین ماه به عنوان سند اقتدار نظام محسوب می شود، افزود :در این روز تاریخی مردم با حضور با بصیرت خود در پای صندوق ‌های رأی و با اکثریت آرا نظام سیاسی کشور را به حکومت مردمی و جمهوری اسلامی تغییر دادند و از این طریق صلابت نظام مقدس جمهوری اسلامی به کل جهانیان اثبات شد.

او ادامه داد:  امام خمینی (ره) دوازدهم فروردین را روز عید اعلام و بر بزرگداشت این روز تاریخی و بزرگ نیز تأکید کردند بنابراین امروز وظیفه ماست از حداکثر ظرفیت‌ها برای بزرگداشت این مناسبت استفاده کنیم.

او با اشاره به همکاری منطقه ۱۳ با همکاری اداره کل فرهنگی برای بزرگداشت این روز بزرگ تصریح کرد : کاروان گروه های سرود متشکل از نوجوانان دهه هشتادی با در دست داشتن پرچم جمهوری اسلامی و اجرای برنامه‌های نمایشی در سطح شهر و خیابان‌های اصلی به ویژه از میدان امام حسین(ع) تا میدان آزادی حرکت کرده و در میادین و معابر اصلی توقف داشته و به اجرای سرودهای انقلابی می‌پردازند.

شهردار منطقه ۱۳ اضافه کرد : به مناسبت گرامیداشت روز ١٢ فروردین ماه، جشنی با اجرای برنامه های شاد از قبیل سرود، موسیقی سنتی، مسابقه و… از ساعت ١۶ تا ١٨ در فلکه دوم نیروی هوایی برگزار می‌شود.