تیم های پلیس راهور تهران بزرگ در تمامی تقاطع ها و معابر و میادین شهر تهران بمنظور روان سازی و کنترل ترافیک حضور دارند.

به گزارش ساراپرس؛ سرهنگ مجید رنجبر رییس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ در خصوص وضعیت ترافیکی معابر بزرگراهی پایتخت در صبحگاه شنبه بیستوهفتم فروردین ماه ۱۴۰۱ اظهار داشت: بزرگراه شهید زین الدین در مسیر شرق به غرب از شهید شمیران نو، بزرگراه بابایی در مسیر شرق به غرب از نیروی زمینی، مسیر جنوب به شمال چمران در مقطع حکیم تا همت دارای بار ترافیکی می باشند .

وی گفت : شیخ فضل الله در مسیر غرب به شرق از جناح، آزادی در مسیرغرب به شرق از استاد معین و مسیر جنوب به شمال نواب از خیابان چراغی تا پل امام خمینی (ره) دارای بار ترافیکی سنگینی هستند.
سرهنگ رنجبر افزود : بزرگراه امام علی (ع) در مسیر جنوب به شمال از نگهبان، صدر در مسیر شرق به غرب از کامرانیه، جنوب به شمال یادگار امام (ره) از جلال، در مسیر غرب به شرق آزادراه از ازادگان و جاده مخصوص در مسیر غرب به شرق از مینا بار ترافیکی صبحگاهی را شاهد هستیم.
رییس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ ادامه داد: بزرگراه شهید همت در مسیر غرب به شرق از باکری، شهید حکیم درمسیر غرب به شرق از باکری، بزرگراه هاشمی رفسنجانی درمسیر غرب به شرق از ستاری دارای بار ترافیکی هستند .