به مناسبت میلاد هشتمین اختر تابناک امامت و ولایت ، آیین اهتزاز پرچم حرم مطهر امام رضا(ع) و ویژه برنامه های فرهنگی با حضور دوستداران اهل بیت (ع) در محدوده منطقه و فلکه دوم نیروی هوایی برگزار می شود.

به گزارش سایت خبری ساراپرس؛محمد هادی علی احمدی ، شهردار منطقه، امام رضا(ع) را نماد وحدت و مهربانی دانست و افزود:به همت معاونت‌ امور اجتماعی و فرهنگی منطقه۱۳ و با مشارکت نواحی چهارگانه و محلات این منطقه ویژه برنامه فرهنگی و اجرای جشن با عنوان *لبخند کرامت* در فلکه دوم نیروی هوایی برگزار می شود.

وی افزود:در این مراسم پرچم گنبد حرم مطهر حضرت امام رضا(ع) همراه با اجرای مراسم نقاره زنی و همخوانی صلوات خاصه امام هشتم با حضور جمعی از شهروندان منطقه ۱۳ در فلکه دوم نیروی هوایی به اهتزاز در می آید .

شهردار منطقه ۱۳ اظهار داشت:این برنامه با اجرای برنامه هایی شامل اجرای گروه تواشیح، اجرای گروه کودک، موسیقی سنتی، مسابقات فرهنگی ویژه گروههای سنی کودکان و نوجوانان و…همراه می باشد.

او ، برپایی جشن های گرامیداشت میلاد امام رضا(ع) در مساجد ، برپایی چایخانه رضوی در خیابان پنجم نیروی هوایی، ویژه برنامه های فرهنگی در خیابان پنجم نیروی هوایی و بوستان خیام و نورافشانی آسمان منطقه از دیگر برنامه های فرهنگی منطقه اعلام کرد.
محمد هادی علی احمدی تاکید کرد: هدف اصلی بزرگداشت این دهه، گرامیداشت ولایتمداری، حفظ ارزش‌های دینی و اسلامی است.