فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفت: ما ساختار جرم و مجرمان را در پایتخت برهم زدیم و چیزی به عنوان جرایم سازمان یافته در پایتخت نداریم.

به گزارش ساراپرس؛ سردار “حسین رحیمی” ، در آیین تودیع و معارفه رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ بیان داشت: توفیق خدمت به مردم و تأمین امنیت و آسایش مردم در اختیار هر کسی قرار داده نمی‌شود و مهم این است که ما از این فرصت به نحو مطلوب در راستای خدمت گذاری به مردم و کسب رضایت خداوند متعال استفاده کنیم.
وی ادامه داد: شهادت می‌دهیم همکاران من در مجموعه پلیس آگاهی با تمام توان با برهم زنندگان امنیت و یاغیان شبانه روز مبارزه می‌کنند.
سردار رحیمی افزود: یک فرد ظالم، نادان و وحشی ۶ نفر را در شهر دیگری به گلوله می‌بندد و کمتر از ۲۴ ساعت در تهران در حالی که آمده بود جنایت دیگری را رقم بزند بعد از مجروح کردن ۵ مأمور پلیس دستگیر می‌شود.
وی با تاکید بر لزوم وجود هماهنگی و هم افزایی بین پلیس و دستگاه قضا، گفت: امروز بالاترین هماهنگی بین فراجا و دستگاه قضائی به ویژه در پایتخت وجود دارد
ریییس پلیس پایتخت خاطر نشان کرد: ما ساختار جرم و مجرمین را در پایتخت از هم گسستیم و ما امروز چیزی به عنوان جرایم سازمان یافته در تهران نداریم.
سردار رحیمی تصریح کرد: از وقوع جرایم زنجیره‌ای و سریالی به طور جد جلوگیری کردیم و امروز مرکز واکنش سریع پلیس آگاهی با بهره گیری از تیم‌های فنی با تمرکز بر کیف قاپی و موبایل قاپی از ابتکارات سردار لطفی است و برنامه ریزی های جدیدی برای مقابله با سرقت خودرو و موتور داریم و این هم از تلاش همکاران ما در پلیس آگاهی است.
وی با بیان اینکه پلیس آگاهی همواره روند رو به رشد داشته گفت: امکان ندارد پرونده جرایم جنایی و خشن بدون کشف مختومه شود.
سردار رحیمی تصریح کرد: امروزه بساط و سازمان مالخران را بهم ریختیم و هیچ کجا اجازه نمی‌دهیم وسیله‌ای بدون شناسنامه فروخته شود و بیش از صد در صد جرایم خشن و جنایی را کشف کرده ایم و این از اقدامات پلیس آگاهی است.
فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفت: ساختار و سازمان کشف جرم با حجم جرمی که اتفاق می‌افتد تطابق ندارد. گشت‌های پلیس آگاهی باید به طور خاص با تجهیزات نوین تقویت شود.