مدیرعامل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران در دیدار با فرزندان شهدا و ایثارگران این سازمان، با تأکید بر اینکه «کار جهادی» را ادامه راه شهدا و ایثارگران عزیز می‌دانیم، گفت: برای افزایش کیفیت و کاهش قیمت محصولات کشاورزی در میادین میوه و تره بار، به دنبال تکمیل زنجیره تأمین و حذف واسطه‌های غیرضرور هستیم.

به گزارش ساراپرس؛ دکتر ایوب فصاحت در این دیدار، از خانواده شهدا و ایثارگران به عنوان یادگاران ارزشمند دوران دفاع مقدس یاد کردند و افزودند: شما باید در جهت تحقق اهداف سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران و خدمت بی منت به شهروندان، با تلاش و جدیت خود، الگوی عملی دیگران باشید.

مدیرعامل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران با اشاره به اصلاح الگوی کشت با سفارشی کردن تولید محصولات کشاورزی و انتقال سلایق و انتظارات مصرف‌کنندگان به بخش تولید به عنوان یکی از نتایج تکمیل زنجیره تأمین که از سوی این سازمان در دوره جدید مدیریت شهری دنبال می‌شود، اظهار کرد: در توسعه بازارهای میوه و تره بار در محلات پرجمعیت پایتخت به منظور دسترسی آسان‌تر همه شهروندان به ویژه اقشار کم‌برخوردار، از مشارکت بخش خصوصی استقبال می‌کنیم.
گفتنی است، در این دیدار فرزندان شهدا و ایثارگران به تبادل نظر و بیان دیدگاه‌های خود با مدیرعامل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران پرداختند.