مدیرکل کمیته امداد استان تهران از توزیع 20 هزار بسته لبنی میان خانواده های تحت حمایت این نهاد در استان تهران خبر داد و گفت: ۳۷۰۰ بسته محصولات لبنی نیز تا پایان هفته میان خانواده های تحت حمایت توزیع خواهد شد.

به گزارش ساراپرس؛ سیدابوالفضل پرپنچی با اشاره به افزایش قیمت مواد لبنی و کاهش قدرت خرید خانوارهای نیازمند، گفت: این بسته‌ها با اولویت خانواده‌های پرجمعیت  تحت حمایت کمیته امداد استان  تهران توزیع شده است.

وی بابیان اینکه هر بسته لبنی حاوی  شیر، خامه، پنیر، ماست و شیرکاکائو است ،افزود: این بسته‌ها از طرف بنیاد مستضعفان به‌منظور کمک به سفره معیشت مددجویان تحت حمایت توزیع‌شده است.

پرپنچی با اشاره به اینکه ارزش هر بسته لبنی حدود ۶۰۰ هزار تومان است، بیان کرد: ۲۳ هزار و ۷۰۰ بسته لبنی اهدایی بنیاد مستضعفان به ارزش مجموعاً ۱۳ میلیارد و ۷۴۶ میلیون تومان است.

مدیرکل کمیته امداد استان تهران،یادآور شد: توزیع این بسته‌ها از ابتدای تیرماه آغازشده که با توجه به محتوای بسته‌های لبنی، تمهیدات ویژه برای توزیع این بسته‌ها صورت گرفته است و سعی بر آن است تا آخر این هفته نیز ۳۷۰۰  بسته دیگر میان خانواده های تحت حمایت توزیع شود.