همزمان با فرا رسیدن سال نو و ماه مبارک رمضان تعداد ۴۰۰ جفت کفش و ۱۵۰ کارت هدیه نقدی ۵۰۰ هزار تومانی توسط موسسه امین نیکوکاران و مرکز نیکوکاری شهید حاج محمد دشت آبادی بین نیازمندان استان های سیستان و بلوچستان، قم، تهران، و شهرستان های استان تهران توزیع شد.

به گزارش ساراپرس، همزمان با فرا رسیدن سال نو و ماه مبارک رمضان تعداد ۴۰۰ جفت کفش و ۱۵۰ کارت هدیه نقدی ۵۰۰ هزار تومانی توسط موسسه امین نیکوکاران و مرکز نیکوکاری شهید حاج محمد دشت آبادی بین نیازمندان استان های سیستان و بلوچستان، قم، تهران، و شهرستان های استان تهران توزیع شد.

علیرضا دشت آبادی رییس هییت مدیره موسسه و مرکز شهید دشت ابادی با اشاره به حدیثی از آقا امام حسین علیه السلام که هرکس گره ای از مشکلات مؤمنی باز کند و مشکلش را برطرف نماید، خداوند متعال مشکلات دنیا و آخرت او را اصلاح می نماید افزود: مرکز نیکوکاری شهید دشت ابادی از سال ۱۳۹۸ توسط تعدادی از فرزندان شهدا هماند شهید والامقام سردار ابوالفتحی؛ شهید علیرضا کوخایی؛ شهید مهدی نوروزی تاسیس شده که از آغاز تاسیس خدمات رسانی گسترده ای را به نیازمندان و ایتام در استان‌های محروم ارائه داده است.

دشت ابادی بیان کرد: با شیوع ویروس منحوس کرونا و بعد از فرمان مقام معظم رهبری مبنی بر اجرای رزمایش و کمک مومنانه، موسسه خیریه شهید دشت آبادی با کمک خیرین ۴۶ مرحله رزمایش همدلی و کمک مومنانه را برگزار کرد که بیش از ۳۰ هزار بسته معیشتی آماده و در بین نیازمندان در استان های مختلف کشور و به ویژه مناطق محروم توزیع کرد.

وی در پایان افزود: توزیع بیش از ۸۰۰ هزار پرس غذای گرم بین محرومین و کمک رسانی به زلزله زدگان شهرستان خوی با توزیع بیش از هزار تخته پتو و هزار و دویست دستگاه وسایل گرمایشی و بخاری و ۵۰۰ بسته معیشتی از دیگر اقدامات موسسه خیریه شهید دشت آبادی بوده است.