مدیرکل کمیته امداد استان از توزیع بیش از ۶۷۶ هزار پرس غذای گرم از ابتدای ماه مبارک رمضان تاکنون میان خانواده های تحت حمایت و سایر نیازمندان با همکاری خیّران و مراکز نیکوکاری خبر داد.

به گزارش ساراپرس؛  سید ابوالفضل پرپنچی با اشاره به اجرای رزمایش اطعام مهدوی و افطاری ساده، گفت: از ابتدای ماه مبارک رمضان تاکنون بیش از ۶۷۶ هزار پرس غذای گرم میان خانواده های تحت حمایت و سایر نیازمندان توزیع شده است.

وی،افزود: همچنین بیش از ۳۶۶ هزار و ۳۵۴ بسته افطاری در قالب طرح افطاری ساده در اختیار نیازمندان قرار گرفته است.

پرپنچی ضمن تقدیر از کمک‌های مردم نیکوکار، حامیان،خیّران،مراکز نیکوکاری و سایر نهادها و سازمان ها در راستای اجرای رزمایش اطعام مهدوی و افطاری ساده ،بیان کرد: تاکنون بیش از ۳۸میلیارد و ۷۳۹ میلیون تومان از محل کمک‌های مردمی و خیّران برای تهیه و توزیع غذای گرم و افطاری ساده برای نیازمندان هزینه شده است.

مدیرکل کمیته امداد استان تهران،یادآور شد: همچنین تاکنون ۶۹ هزار و ۸۰۰ بسته معیشتی با هزینه ای بالغ بر ۴۱ میلیارد و ۸۱۸ میلیون تومان میان خانواده های تحت حمایت توزیع شده است.

وی ضمن دعوت از مردم،خیّران و همه نهادها و دستگاه‌های مسئول برای پیوستن به رزمایش اطعام مهدوی و افطاری ساده تأکید کرد و گفت : نیکوکاران می‌توانند برای ارائه کمک‌های خود به خانواده های تحت حمایت و سایر نیازمندان از طریق شماره گیری کد دستوری #۱*۰۲۱*۸۸۷۷* ، شماره گیری سامانه گویای ۷۳۵۵- ۰۲۱ و درج عدد ۱۴ و شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۰۰۰۰۲۰۰۸ نزد صندوق قرض الحسنه امداد ولایت اقدام کنند.