به گزارش ساراپرس؛ سرهنگ جهانشاه بهرام آبادی، معاون هماهنگ کننده پلیس راهور تهران بزرگ ضمن تبریک به مناسبت ایام نوروز اعلام کرد: پلیس راهور تهران بزرگ با برنامه ریزی هایی که از قبل صورت پذیرفته و استفاده از تمام توان انسانی و تجهیزاتی خود، در خدمت گزاری به مردم کوشا بوده است. این مقام نظامی […]

به گزارش ساراپرس؛ سرهنگ جهانشاه بهرام آبادی، معاون هماهنگ کننده پلیس راهور تهران بزرگ ضمن تبریک به مناسبت ایام نوروز اعلام کرد: پلیس راهور تهران بزرگ با برنامه ریزی هایی که از قبل صورت پذیرفته و استفاده از تمام توان انسانی و تجهیزاتی خود، در خدمت گزاری به مردم کوشا بوده است.

این مقام نظامی با اشاره به این نکته که تهران نیز در ایام نوروز یکی از قطب های گردشگری می باشد، افزود: پلیس راهور تهران با استقرار عوامل خود در تمام نقاط مذکور مانند برج میلاد، کاخ سعد آباد و … سعی در روان سازی و نظم بخشی به محورهای منتهی به این اماکن داشته است.

سرهنگ بهرام آبادی گفت: با توجه به تعطیلات نوروزی تقریبا در تمام نقاط شهر تهران شاهد ترافیکی روان هستیم و صرفاً در اماکن گردشگری، تاریخی و تفریحی شهر تهران از حجم ترافیک قابل ملاحظه ای برخوردار هستیم.

وی ادامه داد: با توجه به خلوتی معابر و احتمال افزایش سرعت در بین برخی رانندگان، پلیس راهور تهران با بکار گیری ۵۰ تیم کنترل سرعت لیزرگان با تخلفات سرعت که حادثه ساز می باشد، برخورد می نمایند. در شب ها نیز با بکارگیری ۴۰ تیم دیگر علاوه بر عوامل همیشگی، محورها را از نظر کنترل سرعت و کاهش تصادفات، تقویت نموده ایم.
معاون هماهنگ کننده پلیس راهور افزود: پلیس در ایام نوروز به شدت با تخلفات حادثه ساز و حرکت با دنده عقب در بزرگراهها که مخاطره آمیز است برخورد قانونی صورت می گیرد.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: پلیس راهور با تشکیل گشت های مشترک با بسیج و شهرداری، سعی در ارائه هرچه بهتر خدمات به هنگام، تصادف، خرابی و… دارد و علاوه بر این در تمام تقاطع های مهم پایتخت عوامل خودرو سوار، موتورسوار و پیاده پلیس راهور تهران در محل مستقر بوده و آماده خدمات رسانی و تسهیل تردد شهروندان و مسافران پایتخت در ایام نوروز می باشد.

معاون هماهنگ کننده پلیس راهور تهران با اشاره به روند رو به کاهش تصادفات و ترافیک در ایام نوروز گفت: امیدواریم با رعایت قوانین و مقررات از سوی رانندگان، راکبین موتورسیکت و عابرین شاهد کاهش این آمار در طول سال ۱۴۰۱ باشیم و همگی از تردد بدون خطر و حادثه در شهر تهران لذت ببریم.

سرهنگ بهرام آبادی در پایان با توجه به خلوتی معابر درایام نوروز برای کاهش تصادفات و سوانح از سرعت غیر مجاز پرهیز نمایید.