سردار محمد حسین حمیدی از آمادگی پلیس راهور تهران بزرگ جهت بازگشایی مجدد مدارس از امروز ( یکشنبه ۱۴/۱/۱۴۰۱) خبر داد و از حضور صد درصدی پلیس راهور در سطح معابر و تقاطع ها جهت روان سازی بار ترافیک گفت.

به گزارش ساراپرس؛سردار محمد حسین حمیدی اظهار داشت : با توجه به مصوبات ستاد ملی کرونا در خصوص حضور دوباره دانش آموزان در مدارس ، پلیس راهور پایتخت با تمهیدات ویژه ایی آماده ی روان‌سازی و تسهیل ترافیک شهر است تا در کمال آرامش خانواده ها ، دانش آموزان و معلمان و مسئولین آموزشگاه های تهران به مراکز آموزشی برسند.

رییس پلیس راهور تهران بزرگ با اشاره به اینکه تمهیدات و اقدامات لازم آغاز مجدد مدارس اندیشیده و مقدمات آن عملیاتی شده است، گفت : از جمله این اقدامات حضور صد درصدی تیم های پلیس راهور تهران بزرگ در سطح معابر بمنظور روان سازی ترافیک و اجرای قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی و تردد ایمن دانش‌آموزان است.

رییس پلیس راهور تهران بزرگ ادامه داد : با توجه به حساسیت رفت و آمد دانش آموزان به مدارس ، جلساتی متعددی ویژه ایمنی تردد دانش آموزان به خصوص نحوه فعالیت سرویس مدارس با مسئولین مرتبط داشتیم و در این راستا نیز آماده ی همراهی با دوستان آموزش و پرورش در جهت افزایش امنیت تردد دانش آموزان هستیم.
سردار حمیدی اضافه نمود : با توجه به تصمیم ستاد ملی کرونا نیاز است فعالیت سرویس مدارس هم از سر گرفته شود. ضمن اینکه قابل ذکر است والدینی که قصد همراهی دانش آموزان خود را با وسیله نقلیه شخصی دارند نسبت به قوانین و مقررات رانندگی توجه ویژه داشته و از تخلفات مرسوم به خصوص تخلفات ساکن که باعث مسدود شدن معابر منتهی به مراکز آموزشی می شود خودداری کنند.
حمیدی یادآور شد؛
لطفا والدین محترم اصراری بر پیاده کردن فرزندنشان در جلوی درب مدارس نداشته باشند و بمنظور جلوگیری از انسداد راه و معابر در محلی مناسب خودروی شان را متوقف کنند و دانش آموز خود را تا مدرسه مشایعت نمایند.