سردارحمیدی افزود: تردد کامیون ها و وسایل نقلیه سنگین که در حالت عادی در ساعت 2300 تا 0500 آزاد است در شب های قدر در معابر شهر تهران ممنوع است و پلیس ضمن اعمال قانون نسبت به توقیف کامیون ها اقدام خواهد کرد.

سردار حمیدی رئیس پلیس راهور تهران بزرگ در خصوص تمهیدات ترافیکی شبهای قدر در پایتخت گفت:ضمن آرزوی قبولی طاعات برای همه هموطنان به خصوص همشهریان تهرانی پلیس راهور تهران بزرگ در شبهای قدر تمهیدات ویژه ترافیکی خواهد داشت و با حضور صددرصدی در اطراف محل های برگزاری مراسم شب قدر به خصوص امام زاده ها ، تکایا و حسینیه ها نسبت به تسهیل تردد و نظم بخشیدن به رفت و آمد حاضرین در مراسم اقدام خواهد داشت. ضمن اینکه ممکن است در برخی معابر که در اختیار مراسم قرار گیرد محدودیت های تردد مقطعی داشته باشیم.

سردارحمیدی افزود: تردد کامیون ها و وسایل نقلیه سنگین که در حالت عادی در ساعت ۲۳۰۰ تا ۰۵۰۰ آزاد است در شب های قدر در معابر شهر تهران ممنوع است و پلیس ضمن اعمال قانون نسبت به توقیف کامیون ها اقدام خواهد کرد.

وی در پایان توصیه کرد: با توجه به اینکه بسیاری از حاضرین در مراسم شب قدر و مراسم عزاداری شب شهادت مولای متقیان علی (ع) با پوشش تیره حاضر خواهند شد رانندگان می بایست با دقت و توجه لازم و با رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی تردد نمایند و از توقف و پارک خودرو در محل های ممنوع که منجر به سلب آسایش دیگران و بر هم زدن نظم است خودداری نمایند. بدیهی است همکاران من در معابر مختلف در خصوص راهنمایی پارک خودرو های شرکت کنندگان در مراسم راهنمایی لازم را خواهند داشت. ضمن اینکه معابر بزرگراهی نیز با توجه به افزایش تردد تا سحر تحت نظارت و توجه پلیس است.