فاطمی امین، از علی رهبری، رئیس سابق مرکز توسعه تجارت الکترونیکی، بابت تلاش ها و دستاوردهای ارزشمند ایشان در وزارت صمت تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش سایت خبری ساراپرس؛وزیر صنعت، معدن و تجارت مراتب تقدیر و تشکر خود را از علی رهبری، رئیس سابق مرکز توسعه تجارت الکترونیکی، ابراز داشت.

در نامه فاطمی امین آمده است: همکاری و تلاش مستمر جنابعالی در دوران خدمت به عنوان رئیس مرکز توسعه تجارت الکترونیکی منشاء دستاوردهای ارزشمندی در وزارت صنعت، معدن و تجارت بوده که شایسته تقدیر است. ضمن تشکر از همراهی شما، از تلاش های جنابعالی در طی دوره تصدی این مسئولیت قدردانی می نمایم.

بی شک، توفیق خدمت در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران برای همه ما مایه مباهات است و ان شاءا… دستاوردهای جنابعالی تداوم خواهد یافت.

خاطرنشان می گردد علی رهبری، رئیس پیشین این مرکز، شهریور ۱۳۹۷ به سرپرستی مرکز توسعه تجارت الکترونیکی منصوب شد و از بهمن ماه همان سال، ریاست آن را بر عهده داشت و در طی دوران تصدی خود، اقدامات مهمی را در راستای اهداف مرکز انجام داد که دستاوردهای ارزشمندی را برای کشور و مرکز در پی داشت. پس از استعفای ایشان، آقای امین کلاهدوزان در تاریخ ۲۸ تیرماه ۱۴۰۱ با حکم وزیر صنعت، معدن و تجارت به سرپرستی مرکز توسعه تجارت الکترونیکی منصوب گردید.