حجت الاسلام ادیانی گفت: تعظیم شعائر دینی و انقلابی در مجموعه عظیم انتظامی به نحو احسن با دعوت از سخنرانان اثربخش با حضور مشتاقانه و عالمانه کارکنان خدوم انتظامی و خانواده های آنان گرامی داشته می شود.

به گزارش ساراپرس؛ حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر سید علیرضا ادیانی رئیس سازمان عقیدتی سیاسی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در جلسه بصیرت رؤسای عقیدتی سیاسی و هادیان سیاسی سراسر کشور، بیان داشت: تعظیم شعائر دینی و انقلابی در مجموعه عظیم انتظامی به نحو احسن با دعوت از سخنرانان اثربخش و صاحب نفس و با حضور مشتاقانه و عالمانه کارکنان خدوم انتظامی و خانواده های آنان گرامی داشته می شود.

 

وی با اشاره به اینکه حضور باشکوه کارکنان در جشن‌های غدیر و دهه اول محرم و عزاداری سرور و سالار شهیدان واقعأ کم نظیر و مثال زدنی بود، ادامه داد:شرط موفقیت انتظامی در همه وظایف و ماموریت ها میل به معنویت و تقویت روحیه انقلابی و برافراشته شدن پرچم معارف اهل بیت علیهم السلام در همه یگان‌های انتظامی است. اعزام بیش از ۴هزار خانواده کربلا اولی به عتبات عالیات در ۵ماهه اول سال ۱۴۰۱ و برپایی بیش از ۵ هزار ایستگاه صلواتی در دهه ولایت و امامت توسط یگان های انتظامی در سطح شهرهای سراسر کشور و برپایی ۸ موکب در مرزهای ورودی و خروجی کشور و یک موکب در کربلای معلی نمونه ای از اقدامات انتظامی در جهت‌ آشنایی کارکنان با معارف اهل بیت علیهم السلام و خدمتگزاری پلیس به مردم عزیز ایران اسلامی و عاشقان و زائران حسینی است که برنامه داریم این برنامه ها و فعالیت های معنوی و فرهنگی را با قوت و اهتمام بیشتر تا پایان سال ادامه دهیم.

حجت الاسلام ادیانی اظهار داشت: مجموعه انتظامی افتخار دارد که همه برنامه ها و ماموریت های خود را در راستای تحقق منویات رهبر حکیم و فرزانه انقلاب به پیش ببرد. دشمنان تلاش دارند تا نور اسلام و قرآن و ولایت را در کشور خاموش کنند و این برنامه آنها از اول انقلاب بوده و از هر توطئه و دسیسه ای برای رسیدن به اهداف شوم خود استفاده کردند؛ اما ملت مسلمان ایران با تاسی از قیام عاشورای امام حسین علیه السلام هرگز تسلیم آنها نشدند و با توفیق الهی هر روز قدرتمند تر و شکوفاتر وارد چله پرافتخار دوم انقلاب گردید.

 

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی انتظامی جمهوری اسلامی ایران اشاره کرد:  همگان به ویژه نخبگان و هادیان و مربیان با تمام وجود جهت مقابله با جنگ ترکیبی دشمن وارد عرصه شوند و با جهاد تبیین و روشنگری و بیان حقایق و واقعیت ها جلوی تحریف دشمنان را بگیرند و دشمنان را مثل همیشه مایوس کنند.