برخورد با تخلفات حادثه ساز در دستور کار ویژه پلیس راهور فاتب قرار گرفته و پلیس راهور به صورت قاطعانه با این تخلفات برخورد خواهد کرد .

به گزارش ساراپرس؛ سرهنگ سید ابوالفضل موسوی پور در خصوص این خبر گفت : با توجه به اینکه بیشترین عامل تصادفات سنگین در خیابان ها و معابر بزرگراهی، رانندگی تهاجمی (سرعت، لایی‌کشی، حرکات مارپیچ و …) است پلیس راهور تهران بزرگ طرح تشدید برخورد با تخلفات حادثه‌ساز سرعت و سبقت را در دستور کار ویژه خود قرار داده است .

وی افزود: طرح برخورد با این تخلف توسط تیم های پلیس راهور تهران بزرگ در سطح شهر تهران در حال انجام می باشد و با مرتکبین تخلفات طبق قانون برخورد خواهد شد .
سرهنگ سید ابوالفضل موسوی پور جانشین پلیس راهور فاتب ادامه داد : با توجه به احتمال افزایش سرعت ها در معابر خلوت مخصوصا در ایام تعطیلات نوروز مقرر شد طرح برخورد با تخلفات حادثه ساز که ریشه ی اصلی حوادث رانندگی می باشد در دستور کار ویژه قرار گیرد .
وی گفت : برخورد با تخلفاتی نظیر سرعت و سبقت اقدامی جهت پیشگیری از تصادفات است و کارکنان پلیس راهور تهران تمام سعی خود را برای کاهش تصادفات انجام خواهند داد.
جانشین پلیس راهور فاتب پلیس در پایان از رانندگان خواست تا با رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی ، در کاهش تصادفات نقش مهم خود را ایفا نمایند و از سرعت و سبقت در معابر خلوت جدا خودداری نمایند .