تیم های پلیس راهور تهران بزرگ در تمامی تقاطع ها ، معابر و میادین شهر تهران و مقابل مدارس بمنظور روان سازی و کنترل ترافیک حضور دارند و به وضعیت خرابی ها خودروها و تصادفات به موقع رسیدگی می نمایند.

به گزارش ساراپرس، سرهنگ مجید رنجبر رییس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ در خصوص وضعیت ترافیکی معابر بزرگراهی پایتخت در صبحگاه سه ‌شنبه ۲۰ اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ اظهار داشت: در مسیر بزرگراه شهید حاج قاسم‌سلیمانی در مسیر شرق به غرب از بزرگراه امام علی (ع) ، مسیر جنوب به شمال چمران قبل از گفتگو تا همت ، مسیر غرب به شرق جاده مخصوص از مینا و در مسیر غرب به شرق آزادراه از آزادگان بار ترافیکی صبحگاهی را شاهد هستیم.
وی افزود : بزرگراه شهید زین الدین از هنگام ، بزرگراه بابایی از هنگام ، بزرگراه یادگار امام(ره) از صالحی ، بزرگراه امام علی (ع) در مسیر جنوب به شمال از گلشن‌دوست، دارای بار ترافیک صبحگاهی هستند .
سرهنگ رنجبر ادامه داد: شیخ فضل الله در مسیر غرب به شرق از جناح ، آزادی در مسیرغرب به شرق از شهیدان و مسیر جنوب به شمال نواب از پایین تر از نهم دی دارای بار ترافیکی سنگینی هستند.
وی گفت : بزرگراه شهید همت در مسیر غرب به شرق از باکری، شهید حکیم درمسیر غرب به شرق از کاشانی ، بزرگراه هاشمی رفسنجانی درمسیر غرب به شرق از سردار جنگل دارای ترافیک می باشند.
سرهنگ رنجبر افزود : در محدوده جانبازان در هر دو مسیر و میدان سبلان ترافیک سنگینی را شاهد هستیم .