سردار حمیدی توضیح داد: دو معظل شهر تهران ترافیک سنگین و الودگی هوا می باشد.

به گزارش ساراپرس، سردار محمد حسین حمیدی رییس پلیس راهور تهران بزرگ در نشست صمیمانه با اصحاب رسانه بیان داشت:ترافیک تهران رو به افزایش است و در ابتدای مهر حداقل افزایش ۳۰ درصدی ترافیک را پیش بینی می کنیم.

وی با اشاره به اینکه جلسات مختلفی با سازمان هایی که دخیل هستند و می توانند فشارهای ناشی از ترافیک را کاهش دهند، تشکیل دادیم، بیان کرد: پیگیر هستیم که ساعات کاری ادارات را بصورت شناور داشته باشیم که در جلسات شورای ترافیک مساله را مطرح کردیم. ساعات فعالیت کامیونت هارا از ساعت ۹ به بعد قراردادیم.

سردار حمیدی توضیح داد: دو معظل شهر تهران ترافیک سنگین و الودگی هوا می باشد.

این مقام ارشد انتظامی ادامه داد: روزانه میانگین ۱۰۰۰نفر در قالب موتوریارسوار در خدمت ما هستند .

سردار حمیدی توضیح داد: طرح جناقی را در اتوبان ها به اجرا در آوردیم. همکاران راهور خطوط اضطرار را کنترل می کنند .توقیفات ساعتی برای تخلفات حادثه ساز را خواهیم داشت تا انضباط بیشتری را در شهر شاهد باشیم.

وانت بارهایی که در سطح شبکه معابر عرضه میوه دارند با مراجع قضایی هماهنگ کردیم و توقیف ۱ماهه را عملیاتی کردیم به جهت اینکه جرایم نقدی بازدارنده نبود

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ با اشاره به اقدام دیگر پلیس راهور که جزو مطالبات مردم بوده، گفت: ساماندهی جرثقیل های امداد خودرو بود که در دولت گذشته وزارت کشور و صمت بصورت کاملا غیر قانونی از دوش شهرواری برداشتند و بر دوش اتحادیه و صنف گذاشتند.

وی اشاره کرد: قطعا ترافیک تهران راه حل کوتاه مدتی ندارد و راه کارهای علمی، فنی و سرمایه گذاری های مناسب را می طلبد.