صبح امروز دوشنبه ترافیک نسبتا کمتری را در سطح معابر پایتخت شاهد هستیم ؛ تیم های پلیس راهور تهران بزرگ در تمامی تقاطع ها و معابر و میادین شهر تهران بمنظور کنترل سرعت ها و کنترل ترافیک حضور دارند.

به گزارش سایت خبری ساراپرس، سرهنگ مجید رنجبر رییس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ در خصوص وضعیت ترافیکی معابر بزرگراهی پایتخت در صبحگاه دوشنبه ۱۶ خرداد ماه ۱۴۰۱ اظهار داشت :
بزرگراه شهید همت در مسیر غرب به شرق از باکری و جنت آباد ، شهید حکیم از شقایق ، بزرگراه هاشمی رفسنجانی درمسیر غرب به شرق از شهید ستاری، شیخ فضل الله جناح دارای ترافیک می باشند .
سرهنگ رنجبر ادامه داد: بزرگراه شهید زین الدین از صدف، بزرگراه بابایی از نیروی زمینی ، ، بزرگراه امام علی (ع) در مسیر جنوب به شمال از گلشن‌دوست شاهد بار ترافیکی هستیم .
وی گفت : ، بزرگراه شهید حاج قاسم‌سلیمانی در مسیر شرق به غرب از بزرگراه امام علی (ع)، مسیر جنوب به شمال چمران از تونل و فاطمی ، مسیر غرب به شرق جاده مخصوص از گلها و در مسیر غرب به شرق آزادراه از پل غربی بار ترافیکی صبحگاهی را شاهد هستیم.
سرهنگ رنجبر افزود : آزادی از شهیدان و مسیر جانبازان از میدان امام رضا ( ع ) و جلال از آرش و رسالت از دورگرد کرمان ، دارای بار ترافیکی هستند.