تیم ها و عوامل پلیس راهور تهران بزرگ در تمامی معابر ، میادین ، تقاطع ها و مقابل مدارس استقرار دارند و اقدامات ترافیکی خود را جهت تردد ایمنی و روان سازی ترافیک انجام می دهند.

به گزارش ساراپرس، سرهنگ علی اصغر شریفی ضمن بیان وضعیت ترافیکی معابر شهر تهران در روز شنبه دهم اردیبهشت ۱۴۰۱ گفت : با رصدی که همکاران بنده در مرکز فرماندهی و کنترل هوشمند پلیس راهور تهران بزرگ از وضعیت ترافیکی معابر پایتخت انجام دادند ، ترددها در سطح معابر در حال شکل گیری و افزایش است و خوشبختانه مشکل و مورد خاصی وجود ندارد و بار ترافیکی در حال حرکتی در اکثر محورها را در این روز شاهد بودیم .
سرهنگ شریفی گفت : ترافیک در بزرگراه شیخ فضل الله از جناح ، جناح در مسیر غرب به شرق از شیخ تا گمنام و غرب به شرق نیایش از ستاری ، یادگار جنوب به شمال از گلاب، آزاد راهبه شرق از آزادگان می باشد .
رییس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ افزود : بار ترافیکی در مسیر غرب به شرق بزرگراه همت از باکری ، غرب به شرق بزرگراه حکیم از تعاون ، می باشد .
وی اضافه کرد : بار ترافیکی زین الدین از هنگام تا پاسداران ، جنوب به شمال بزرگراه امام علی ( ع ) از گلشن دوست تا زین الدین ، بزرگراه چمران از پارک گفتگو تا همت ، جنوب به شمال نواب تا نهم دی ، بزگراه بابایی از هنگام تا صیاد و خیابان آزادی از بعد از استاد معین می باشد .