شهردارمنطقه۲ به مناسبت روزجهانی کار و کارگر در مراسمی از زحمات و تلاش‌های شبانه روزی کارگران منطقه تقدیر کرد.

به گزارش ساراپرس؛ مهدی صالحی در این مراسم با تاکید بر اهمیت نقش کارگران در اداره امور شهری گفت: سنگینی وظایف و مسئولیت‌های مدیریت شهری بر دوش کارگران شهرداری در واحدهای اجرایی است و در سایه زحمات این عزیزان است که عمران و آبادانی و تمیزی و پاکیزگی مهمان شهرها می‌شود.
وی افزود: جایگاه کارگران در اسلام دارای شأن و شرف بوده و نماد کسب روزی حلال هستند؛ تا آنجا که پیامبر عظیم‌الشأن اسلام بر دستان کارگر بوسه می زدند و آنها را ارج می نهادند.
شهردار منطقه۲ افزود: زحمت ها و تلاش های کارگران در حوزه مدیریت شهری در راستای توسعه و آبادانی ستودنی است و ارزش و عمل کارگران با هیچ سخنی قابل جبران نیست.
وی ضمن تقدیر از اهتمام کارگران در پیشبرد اهداف شهرداری عنوان داشت: کار و تلاش تک تک شما کارگران در توسعه شهر و کسب رضایت شهروندان نقش به سزایی داشته و با یاری و همراهی شما می‌توانیم به اهداف عالیه و مد نظر شهرداری که همان رضایت شهروندان است، دست بیابیم.
صالحی در ادامه گفت:۱۱ اردیبهشت روز جهانی کارگر ، یادآور کرامت و حفظ مقام تلاشگرانی است که با تعهد و مسئولیت پذیری در مسیر پیشبرد برنامه ها نقش مهمی راایفا می کنند و این روز گرانقدر فرصتی برای ارج نهادن و تجلیل از این تلاشگران است.