تیزپاز نیاری سرپرست شهرداری منطقه 18 در بازدید سرزده از پروژه های عمرانی شهرداری منطقه ضمن تاکید بر توجه به نیازهای شهروندان در چارچوب قوانین بر فعالیت جهادی و شبانه روزی برای به هر چه زودتربه ثمررسیدن پروژه ها تاکید کرد.

به گزارش ساراپرس؛محبوب تیزپاز نیاری سرپرست شهرداری منطقه هجده تهران ضمن بازدید میدانی از پروژه های عمرانی و عملیاتی منطقه به بررسی پیشرفت پروژه و گفتگو با معاونین ، پیمانکاران و دست اندرکاران پروژه ها پرداخت.

گفتنی است در این بازدید سرپرست شهرداری منطقه ۱۸ با همراهی جمعی از معاونین و مدیران شهری از پروژه های عمرانی تعریض خیابان شهید بهرامی ،احداث سوله زقر،مجموعه ورزشی شهید رجایی، ۴۵متری بهار،پروژه عظیم بزرگراه شهید بروجردی و میدان جانبازان بازدید و میزان پیشرفت آن ها مورد ارزیابی و بررسی قرار گرفت. همچنین در گفتگو با پیمانکاران هر یک از پروژه ها مشکلات و موارد مطروحه از سوی ایشان بررسی و در خصوص تسریع در رفع آنها و پیشرفت جهادی پروژه ها دستورات لازم صادر گردید.
تیزپاز نیاری ضمن تاکید بر توجه به نیازهای شهروندان در اجرای پروژه ها گفت: یکی از مهمترین اولویت های ما در شهرداری منطقه نظارت مستمر بر پروژه ها و تسریع در تحویل آنها به شهروندان است. برخی از پروژه های منطقه با توجه به حجم بالای پروژه و اهمیت اجرای آنها، سالهاست در حال اجرا هستند که با توجه به پیگیری های موکد شهردار محترم تهران و معاونین محترم ایشان برای پیگیری تا حصول نتیجه و آغاز بهره برداری از پروژه های مورد اشاره ، تمام توان خود را برای افتتاح اغلب پروژه ها در سال ۱۴۰۱ به کار خواهیم بست.
سرپرست شهرداری منطقه ۱۸ تاکید کرد: همانگونه که شهردار تهران جناب آقای دکتر زاکانی نیز بارها تاکید داشته اند حلقه گم شده مدیریت شهری تهران فعالیت جهادی بوده است زیرا با نشستن پشت میز و نامه نگاری مشکلات مردم نجیب و ولایتمدار منطقه حل نخواهد شد و همه مدیران شهری منطقه باید بصورت مستمر و عملیاتی نسبت به نظارت میدانی بر پروژه ها اقدام کنند تا با ایجاد تسریع در پیشبرد پروژه ها بتوانیم به نیازهای بحق شهروندان پاسخ مناسب داده باشیم.