سخنگوی مجمع نمایندگان استان تهران با اشاره به نشست مشترک مجمع نمایندگان استان با معاون سیاسی و اجتماعی استاندار و فرمانداران شهرستان‌های استان تهران، گفت: تشکیل قرارگاه اجتماعی در استان تهران و رسیدگی به آسیب‌های اجتماعی تهران از موضوعات مهم مطرح شده در نشست امروز بود.

به گزارش ساراپرس؛ علی خضریان سخنگوی مجمع نمایندگان تهران در تشریح نشست ظهر امروز مجمع نمایندگان استان تهران که با حضور معاون سیاسی و اجتماعی استانداری تهران و فرمانداران تهران، ری، شمیرانات و پردیس برگزار شد، گفت: در این جلسه به مسائل و معضلات استان تهران پرداخته شد و برنامه‌های استانداری تهران و فرمانداران برای مقابله با معضلات به ویژه در حوزه آسیب‌های اجتماعی مورد رسیدگی و ارزیابی قرار گرفت.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس افزود: در این نشست در خصوص تشکیل قرارگاه اجتماعی در استان تهران برای مقابله با این آسیب‌ها بحث و بررسی‌های کارشناسی صورت گرفت و مقرر شد قرارگاه اجتماعی استان تهران که مسئولیت آن در شهر تهران با شهردار بوده و در سایر شهرستان‌ها با فرمانداران است، اولویت‌بندی و کار ساماندهی با در نظر داشتن این اولویت‌ها انجام شود.

وی اضافه کرد: در نشست امروز بر ضرورت رسیدگی به آسیب‌های اجتماعی و فرهنگی موجود در مناطق مختلف آسیب‌پذیر تهران تأکید کردند و فرمانداران نیز هر یک به صورت مجزا برنامه‌های خود در زمینه مقابله با آسیب‌ها و چالش‌های شهرستان خود را بیان کردند.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم افزود: در این نشست درباره موضوعات مختلف از قبیل ساختار اداری تهران و همچنین تقسیمات کشوری نیز بحث و بررسی صورت گرفت.

خضریان افزود: همچنین در این نشست مقرر شد با همراهی مسئولان استانی، فرمانداران و اعضای مجمع نمایندگان نشست‌هایی که تاکنون در سطح مساجد برگزار شده است با انسجام بیشتر و تشکیل یک دبیرخانه مشترک برای احیای مسایل و مشکلات برگزار گردد.