روابط عمومی آموزش و پرورش ناحیه ۲ شهرری پس از بررسی جزئیات وقایع رخ داده در هنرستان آرمینه مصلی نژاد بیانیه ای صادر کردند.

به گزارش ساراپرس،روابط عمومی آموزش و پرورش ناحیه ۲ شهرری پس از بررسی جزئیات وقایع رخ داده در هنرستان آرمینه مصلی نژاد بیانیه ای به شرح ذیل منتشر کرد.

بسمه تعالی

روز سه شنبه مورخ ۱۷ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۵ صبح، تعداد معدودی از دانش‌آموزان هنرستان دخترانه آرمینه مصلی‌نژاد هنگام رفتن به کلاس درس اقدام به بی‌انضباطی و سر و صدا نمودند و مدیر آموزشگاه سعی در برقراری آرامش دانش‌آموزان داشته است.

در این بین یکی از دانش‌آموزان که سابقه بیماری داشته، دچار عارضه تنفسی شده و پس از تماس مدیر مدرسه، اورژانس در محل حاضر می‌شود.

حضور دو دستگاه آمبولانس اورژانس در فضای مدرسه، موجب نگرانی دانش‌آموزان می‌شود و برخی از ایشان با تلفن همراه به اولیا خود موضوع را اطلاع می‌دهند.

از آنجا که اولیا دانش‌آموزان همیشه همراه و پشتیبان نظام تعلیم و تربیت هستند، خود را به مدرسه می رسانند تا در جریان کار قرار بگیرند.

با اقدام به موقع اورژانس، دانش آموز مذکور همراه با اولیا به بیمارستان انتقال می یابد و پس از زمان کوتاهی همراه خانواده به منزل برمی‌گردد و هم‌اکنون نیز حال عمومی دانش آموز خوب است.

پس از این ماجرا صبح امروز در حالیکه آموزشگاه به فعالیت روزانه خود می‌پرداخت، نشستی صمیمی با حضور رییس آموزش و پرورش ناحیه دو ری با اولیا محترم دانش‌آموزان این آموزشگاه نیز برگزار و در مورد ابعاد موضوع گفتگو می‌شود.

اقدامات آموزش و پرورش ناحیه دو ری برای تکمیل پرونده و رسیدگی به موضوع مطابق قوانین و مقررات در حال انجام است.

لازم به ذکر است متاسفانه فیلم تقطیع شده‌ای از این حادثه توسط فرد ناشناس به شبکه‌های معاند ارسال و تبدیل به خوراک خبری این شبکه‌های دروغ پراکن می گردد.
لازم به توضیح است که هیچ گونه ضرب و شتم ، درگیری فیزیکی و … وجود نداشته و مساله صرفا شیطنت و هیجان بچگانه بوده است .
اداره آموزش و پرورش ناحیه دو ری ضمن تاکید بر حفظ آرامش، در حال بررسی کامل موضوع بوده و تأکید می‌ نماید اجازه موج سواری به بیگانگان در این موارد را نخواهد داد.