شهردار منطقه۱۳ از مرمت و بهسازی ۲۴۳ عدد علائم ترافیکی و المان حمل و نقل عمومی همزمان با طرح تحول بیست گانه خدمت خبر داد.

به گزارش ساراپرس، محمدهادی علی‌احمدی، شهردارمنطقه۱۳ با اشاره به اجرای طرح تحول ۲۰ گانه خدمت به شهروندان گفت: با هدف ارائه خدمات مطلوب به شهروندان و با هدف کاهش ترافیک و افزایش ضریب ایمنی معابر و بزرگراه های این منطقه، مرمت و بهسازی علائم ترافیکی،المان های حمل و نقل عمومی و حذف زوائد فیزیکی در این منطقه در مرحله اجرائی قرار دارد.
وی با تاکید بر نگهداشت زیرساخت های ترافیکی، مدیریت و روان سازی ترافیک و برنامه ریزی تخصصی در زمینه هزینه‌های بهسازی افزود : با توجه به آسیب دیدگی تابلو های ترافیکی و راهنمای مسیر در معابر و بزرگراه های این منطقه به مرور زمان عملیات تعویض، بهسازی و نوسازی ۱۲۵ مانع ارتجاعی، ۹ عدد بشکه ایمنی، ۲۰ عدد سرعت گیر و تعمیر و نصب ۱۶۴ متر طول گاردریل اجرایی و حدود ۸۹ عدد تابلو انتظامی ، اخباری و هدایت مسیر نصب شد .
راه اندازی و نصب برق چراغ راهنمایی ۲ مقطع و تعویض باتری چراغ در خیابان باستانی تقاطع شورا، پیروزی غرب به شرق نرسیده به خیابان شکوفه و مسیل جاجرود شمال به جنوب تقاطع قاسم زاده و نصب پایه و فنداسیون و چراغ تک خوان سولار میدان کلاهدوز ورودی سی متری پیروزی از دیگر اقدامات معاونت حمل و نقل ترافیک در ایام پایانی بهمن ماه است .