نتفلیکس به عنوان یک رقیب پیشرو در میان سرویس‌های استریم در سال ۲۰۲۴ جای خود را باز کرده است. این پلتفرم، یک این رابط کاربری قابل اعتماد و کاربر پسند دارد و این در حالیست که نتفلیکس طیف گسترده ای از محتوای متنوع ارائه می دهد. به گزارش پیام فناوری این سرویس سرگرمی خانوادگی که […]

نتفلیکس به عنوان یک رقیب پیشرو در میان سرویس‌های استریم در سال ۲۰۲۴ جای خود را باز کرده است. این پلتفرم، یک این رابط کاربری قابل اعتماد و کاربر پسند دارد و این در حالیست که نتفلیکس طیف گسترده ای از محتوای متنوع ارائه می دهد.

به گزارش پیام فناوری این سرویس سرگرمی خانوادگی که پیش از این سرویس اجاره فیلم به شمار می رفت، هم اینک به برنامه پخش جریانی سطح بالا تبدیل شد و به طور مداوم نسخه های اصلی فیلمهای جدید را از سراسر جهان به پلتفرم خود اضافه می کند و طیف گسترده ای از نمایش های شبکه آشنا و سریال ها، فیلم ها، مستندها و فیلم های ویژه تری را نسبت به سایر رقبای خود ارائه می دهد.

 

دیزنی پلاس یکی از نزدیکترین رقبای نتفلیکس در رتبه دوم “ارزیابی استریم سرویس سال ۲۰۲۴” قرار گرفته است و این تنها جایی است که می‌توانید اکثریت قریب به اتفاق کتابخانه‌های دیزنی و پیکسار را به همراه هر فیلم جنگ ستارگان، فیلم‌های مارول، برنامه‌های تلویزیونی اصلی جدید، محتوای نشنال جئوگرافیک و بیش از ۳۰ فصل از سیمپسون‌ها را پخش یا مشاهده کنید.

نمایش‌هایی مانند The Mandalorian، Loki، Andor و She-Hulk میلیون‌ها بیننده را به خود جذب کرده‌اند، در حالی که ویژگی‌هایی مانند Avatar 2 و Encanto برنده نقدهای تحسین‌برانگیز شدند. به‌علاوه، در چند سال آینده برنامه‌های اصلی جنگ ستارگان و مارول بیشتری عرضه خواهند شد.

مهمترین شاخصهای این ارزیابی شامل کاتالوگ‌ها، طراحی برنامه و ویژگی‌ها و ارزش کلیآنها، رتبه‌بندی‌های عددی و اظهار نظر بینندگان بوده است.

انتهای پیام/ محمد حسن اسدی طاری/ عکسها از گوگل

  • منبع خبر : payameconference.ir