بزرگترین رویداد سرمایه گذاری ایران با همکاری نهادهای بین المللی در ایران برگزار می‌شود.

به گزارش سایت خبری ساراپرس به نقل از پایگاه خبری دیدگاه مدیریت؛بزرگترین رویداد سرمایه گذاری ایران با حضور شرکت‌های داخلی و خارجی و نهادهای بین المللی در ایران برگزار می‌شود .

مجتبی علی اکبری عضو هیئت مدیره طلوع زرین اقتصاد ، درباره برگزاری این رویداد بزرگ گفت پس از جلسات مستمر و پیوسته و استفاده از نظرات و اندیشه های جمعی از کارشناسان در حوزه سرمایه‌گذاری و اقتصاد تصمیم گرفتیم تا بزرگترین رویداد سرمایه‌گذاری را با حضور مهمانانی از کشورهای عضو اکو ؛ سازمان همکاری شانگهای و کشورهای اروپایی در ایران برگزار کنیم تا با استفاده از پتانسیل به عمل آمده ، اتفاقات تاریخی را برای کشورمان رقم زنیم .
محدرضا عامریان رئیس هیئت مدیره طلوع زرین اقتصاد نیز در گفتگو با خبرنگار ما گفت بخشی از فعالیت‌های ما در این رویداد بزرگ در حوزه مالی، اعتباری ، بانکی ، بیمه و مدیریت خواهد بود که در این رهگذر از همکاری پروفسور عظیم فضلی پور بهره مند خواهیم شد و پس از برگزاری این سمپوزیوم ، با تاسیس شرکت مشترک بین ایران و سوئیس قدم های ارزشمندی در حوزه آموزش ، برندسازی و ارزش گذاری در حوزه های بانکی و اعتباری برمی داریم.
شایان ذکر است بزرگترین رویداد سرمایه گذاری ایران با حضور سرمایه‌گذاران بیش از ۴۰ کشور به زودی با تشکیل ستاد ویژه ؛ عملیاتی خواهد شد .
نشست خبری برگزاری این رویداد اوایل مرداد ماه در تهران برگزار می شود .