حجت الاسلام ادیانی گفت: بزرگترین سلاح خنثی کننده توطئه های دشمنان، ورود به جهاد تبیین و بیان دستاوردها و خدمات بی شمار نظام اسلامی در عرصه های مختلف سیاسی، دفاعی، نظامی، علمی، پزشکی، اجتماعی و... است.

به گزارش ساراپرس، حجت‌الاسلام والمسلمین سید علیرضا ادیانی رئیس سازمان عقیدتی سیاسی انتظامی کشور در جلسه قرارگاه فضای مجازی سازمان عقیدتی سیاسی، بیان داشت: امروز دشمن با آغاز و تداوم جنگ همه جانبه ترکیبی؛ در پی تسخیر و تغییر عقائد و باورهای ملت ما به ویژه جوانان و نسل چهارم انقلاب است.
حجت‌الاسلام ادیانی گفت: نظام مقدس اسلامی ما امروز در یک جنگ نابرابر در فضای مجازی با دشمنان قرار گرفته است و به معنای واقعی کلمه ما نیاز به جهاد مداوم و مستمر در فضای مجازی داریم.

حجت الاسلام ادیانی افزود: این حجم بی سابقه دشمنی و توطئه دشمنان ، نشان دهنده حقانیت و کارآمدی و اقتدار نظام اسلامی و عجز و درماندگی دشمنان ایران عزیز اسلامی است.

نماینده ولی فقیه در انتظامی کشور گفت:مهم این است که ما نقشه ها و توطئه های دشمنان را بشناسیم و متناسب با آن محتواهای غنی و اثربخش و اقناع کننده تولید کنیم. بزرگترین سلاح خنثی کننده توطئه های دشمنان، ورود به جهاد تبیین و بیان دستاوردها و خدمات بی شمار نظام اسلامی در عرصه های مختلف سیاسی، دفاعی، نظامی، علمی، پزشکی، اجتماعی و… است.