سردار حسین رحیمی رئیس پلیس پایتخت بیان داشت: در ضیافت و مهمانی ماه رمضان سفره رحمت و مغفرت خداوند متعال گسترده است.

به گزارش ساراپرس؛سردار حسین رحیمی رئیس پلیس پایتخت با گرامیداشت حلول ماه مبارک رمضان و اینکه باید همه تلاش کنیم که از فیوضات و برکات معنوی این ماه عظیم و عزیز استفاده کنیم، بیان داشت: در ضیافت و مهمانی ماه رمضان سفره رحمت و مغفرت خداوند متعال گسترده است.
وی افزود: ماه مبارک رمضان ماهی است که بنا بر روایات وارده از معصومین گرانقدر ما اول آن رحمت، میانه آن مغفرت و پایان آن رهایی از آتش جهنم است که انشاالله مشمول رحمت، غفران و لطف بیکران خداوند متعال باشیم .
رییس پلیس پایتخت با اشاره به اینکه در ستاد فرماندهی انتظامی تهران بزرگ حسینه چهارده معصوم علیهم السلام میزبان عاشقان و مشتاقان و ارادتمندان اهل بیت عصمت و طهارت با حضور مداحان سرشناس کشوری از جمله حاج محمد رضا طاهری و حسین طاهری است، بیان داشت : در ماه رمضان نیز در حسینیه چهارده معصوم علیهم السلام ستاد فرماندهی انتظامی تهران بزرگ میزبان مهمانان ضیافت رمضان خواهیم بود .
وی افزود:مراسم مناجات ماه رمضان از شب اول ماه مبارک رمضان از ساعت ۲۴ تا یک بامداد با سخنرانی علمای اعلام و حج اسلام عالی، مهدی شریف و مصطفی کرمی و حسن آبادی و دکتر قنبری برگزار می‌شود.
سردار رحیمی با اشاره به پخش زنده این مراسم از شبکه دو سیما، گفت: همه تمهیدات لازم انتظامی و ترافیکی برای برقراری امنیت و آرامش و انضباط در برگزاری مراسم ماه مبارک رمضان برای شهروندان گرانقدر پایتخت اندیشیده شده است و گشت های راهور و پیشگیری و یگان امداد در سطح شهر و محل های برگزاری مراسم مذهبی مستقر خواهند بود.