صبح امروز همزمان با پنجمین روز محرم ومراسم عزاداری آقا اباعبدالله الحسین مراسم عزاداری و نوحه سرایی با حضور پرشور سالمندان و مددجویان حاضر در مرکز خیریه کهریزک برگزار گردید.

به گزارش سایت خبری ساراپرس؛ صبح امروز همزمان با پنجمین روز محرم ومراسم عزاداری آقا اباعبدالله الحسین مراسم عزاداری و نوحه سرایی با حضور پرشور سالمندان و مددجویان حاضر در مرکز خیریه کهریزک برگزار گردید.

بر اساس این گزارش در این مراسم که هرساله به یاد شهادت سیدالشهدا و نیز ۷۲ تن از اصحاب و یا ران برگزیده آن حضرت با حضور مردان و زنان سالمند و مددجویان با سوزوگدازی وصف ناشدنی در محل مرکز خیریه کهریزک به اجرا درآمد.

گزارش خبرنگار ما حاکیست در ادامه این مراسم عزاداری و نوحه خوانی توسط مداح اهل بیت و خاندان عصمت و طهارت و همچنین یکی از روشندلان حاضر در مراسم به عزاداری و سینه زنی با نوحه خوانی و مدیحه سرایی در رسای مقام شهادت امام حسین و یاران و اصحاب باوفایش موجب براتگیختن و تحسین احساسات پاک خیل عظیم عزاداران و حاضرین گردید.

این گزارش در ادامه می افزاید : برگزاری مراسم عزاداری ، مدیحه سرایی و روضه خوانی در مرکز خیریه کهریزک به همت هئیت مدیره موسسه برگزار گردید.
سالمندان و مددجویان حاضر خواسته ها و نیازهای قلبی خود را به پیشگاه خدا و اهل بیت در میان گذاشتند.