شهردار منطقه۱۳ از برگزاری جشنواره ماهیگیری همراه با برنامه های شاد و متنوع آموزشی، فرهنگی و ورزشی در برکه بوستان جنگلی سرخه‌حصار خبر داد.

به گزارش سایت خبری ساراپرس؛ محمد هادی علی‌احمدی، شهردارمنطقه با اشاره به آغاز برنامه‌های اوقات فراغت ویژه کودکان و نوجوانان همزمان با تابستان ۱۴۰۱ گفت: به مناسبت گرامیداشت ایام دهه ولایت و امامت ، معاونت امور اجتماعی و فرهنگی منطقه اقدام به برگزاری جشنواره ماهیگیری در برکه قطب گردشگری شرق تهران واقع در درب سوم کرده است.
به گفته او این جشنواره ویژه کودکان و نوجوانان و با هدف غنی سازی اوقات فراغت تدارک دیده شده و با اجرای برنامه های شاد و متنوع آموزشی، فرهنگی و ورزشی همراه است.
شهردار منطقه۱۳ با اشاره به اهتمام منطقه۱۳ برای افزایش نشاط اجتماعی با غنی سازی اوقات فراغت خاطر نشان کرد : مسائل فراغتی یکی از نیازهای مهم نوجوانان و جوانان است و آینده یک کشور را جوانان کارآزموده می‌سازد به همین دلیل استفاده از اوقات فراغت به منظور فن آموزی به جوانان بسیار اهمیت دارد.
این جشنواره، امروز سه شنبه ۲۸ تیر ماه از ساعت ۱۸ با همکاری ادارات آموزش شهروندی، فرهنگی و ورزشی در بوستان جنگلی سرخه‌حصار برگزار می شود .