شهردار منطقه۱۳ ضمن تشریح برنامه های روز پزشک از برگزاری جشنواره خاطرات ماندگار به مناسبت گرامیداشت زادروز شیخ الرئیس ابوعلی علی سینا خبر داد.

به گزارش ساراپرس؛ محمد هادی علی‌احمدی، شهردار منطقه با تبریک زاد روز حکیم ابوعلی سینا و روز پزشک و قدردانی از زحمات کادر درمان گفت: نامگذاری اول شهریور ماه، زادروز حکیم پرفروغ و برجسته ایرانی شیخ الرئیس ابوعلی سینا به عنوان روز پزشک فرصت بسیار مناسبی را برای معرفی هر چه بیشتر ابعاد شخصیتی این فیلسوف و طبیب سرشناس و نیز تبیین اهمیت، نقش و جایگاه پرمنزلت علم و حرفه پزشکی به عنوان یکی از مهم‌ترین و شریف ترین علوم و مشاغل و تجلیل از خدمات ارزنده و پرفضلیت پزشکان فراهم کرده‌است.
او ادامه داد: اداره سلامت منطقه به پاس خدمات ارزنده سپید جامگان در سلامت جسم و روح شهروندان و با هدف ارج نهادن به ماه ها زحمات و تلاش شبانه روزی و ایثارگرانه این قشر در عرصه مقابله با ویروس منحوس کرونا و گرامیداشت یاد و خاطره پزشکان و کادر درمان شهید، اقدام به برگزاری جشنواره خاطرات ماندگار کرده است .
شهردار منطقه۱۳، ایثار و فداکاری کادر درمان را موضوع جشنواره خاطرات ماندگار اعلام کرد و افزود: این جشنواره در محور های شعر، دلنوشته و عکس برگزار می شود .
علاقه مندان به شرکت در این جشنواره تا تاریخ هشتم شهریور ماه فرصت دارند، آثار خود را از طریق شماره ۰۹۲۲۲۵۳۰۳۱۰ به اداره سلامت منطقه ارسال کنند و به سه نفر برتر هر محور، جوایزی به رسم یادبود اهدا می شود.