نشست خبری عفاف و حجاب با حضور معاون هماهنگ کننده سپاه سیدالشهدا(ع) در سالن جلسات این سپاه برگزار شد.

به گزارش ساراپرس؛ نشست خبری عفاف و حجاب با حضور معاون هماهنگ کننده سپاه سیدالشهدا(ع) در سالن جلسات این سپاه برگزار شد.

سرهنگ مجید امیر عبدالهیان در این نشست با بیان اینکه حجاب در تمام ادیان آسمانی و حتی در اندیشه های غیر دینی به آن توصیه شده، گفت: حجاب به عنوان نماد دینی سیاسی ملت ایران شناخته شده است.
وی با اشاره به نشانه گیری غیرت و عفت ورزی جامعه توسط دشمن، افزود: امروز در دنیایی زندگی می کنیم که هر روز ظاهرگراتر و تنوع طلب تر می شود.
معاون هماهنگ کننده سپاه استان تهران تصریح کرد: زن تراز انقلاب در حین ایفای نقش مادری و همسری، در عرصه های مختلف جامعه حضوری فعال دارد، زن مسلمان می تواند با الگو قرار دادن زنان صدر اسلام در ایفای نقش اجتماعی خویش بدرخشد.
وی ادامه داد: امروز باید تمام مسئولین تلاش نمایند تا حجاب و عفاف در جامعه گسترده و نقشه دشمن در از بین بردن حیا سرنگون شود، در همین راستا سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) استان تهران در هفته عفاف و حجاب بیش از ۲۵۰برنامه اجرا می نماید.
این مقام مسئول از برگزاری تجمعات مدافعان حریم خانواده، پیاده روی های خانوادگی، نمایشگاههای عفاف و حجاب، کارگاه و نشست های زیست عفیفانه و مانور های فرهنگی به عنوان اهم این برنامه ها نام برد و افزود: ساخت مستند و نماهنگ و اجرای جشنواره طهورا و مسابقات فرهنگی و سرود از دیگر برنامه های این هفته می باشد.