معاون امورفرهنگی کمیته امداد استان تهران از برگزاری اردوهای علمی و آموزشی ویژه دانش آموزان تحت حمایت به منظور آموزش مهارت های استارتاپی خبر داد.

به گزارش سایت خبری ساراپرس؛ حسین زمانیان با اشاره به برگزاری رویداد استارتاپی آموزش مهارت های شغلی ویژه دانش آموزان تحت حمایت این نهاد در استان تهران،گفت: این دوره در راستای اجرای سیاست‌های کلان سازمان و همچنین با توجه به رویه تحولی این نهاد به منظور ایجاد اشتغال پایدار با بهره‌مندی از ظرفیت مشاغل خلاقانه و دانش بنیان، برگزار می‌شود.
وی با اشاره به اهداف برگزاری این رویداد،افزود: هدف از برگزاری این رویداد، آموزش و کمک به راه‌اندازی کسب‌وکارهای نوین و همچنین شناسائی ایده‌های خلاقانه در این حوزه است.
زمانیان بیان کرد: این دوره از نهم تیرماه  با همکاری مرکز رشد شهرداری منطقه ۱۰ تهران آغاز شده  و تا پایان مرداد ماه با حضور روزانه ۱۵۰ دانش آموز ادامه دارد.
معاون امور فرهنگی کمیته امداد استان تهران با بیان اینکه این رویداد در سه سانس مختلف برای دانش آموزان اجرا می‌شود، تصریح کرد:  اولین مرحله رویداد در روزها چهارشنبه نهم تیرماه و دومین مرحله نیز امروز شنبه یازدهم تیرماه با حضور ۳۰۰ دانش آموز تحت حمایت کمیته امداد استان  تهران در راستای آموزش مهارت های شغلی در قالب اردوهای علمی و آموزشی برگزار شد.
وی،خاطرنشان کردد: پیش بینی می شود تا پایان مرداد ماه ۲۳۰۰ دانش آموز در این رویداد شرکت نمایند.