معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان تهران، گفت: به منظور جلب مشارکت های مردمی در سطح استان تهران و حامی یابی برای ایتام و فرزندان محسنین ۱۴۳ پایگاه جذب حامی در محل های برگزاری مراسم شب های قدر برپا می شود.

به گزارش ساراپرس؛محمد دهرویه با بیان اینکه یکی از برنامه های کمیته امداد در ماه مبارک رمضان و به خصوص در شب های قدر حامی یابی برای ایتام و فرزندان محسنین است، گفت:هم اکنون بیش از ۲۱ هزار  یتیم و فرزند محسنین از حمایت کمیته امداد استان تهران  برخوردار هستند.

دهرویه با اعلام برپایی ۱۴۳ پایگاه جذب حامی برای ایتام و فرزندان محسنین، گفت: در محل برگزاری مراسم شبهای قدر  در سطح استان تهران پایگاه های جذب حامی برپا می شود و نیکوکاران می توان با حضور در این پایگاه ها نسبت به ثبت نام در طرح اکرام برای حمایت از ایتام و فرزندان محسنین اقدام نمایند.
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان تهران با تقدیر از همراهی و مشارکت خیران و مردم نوعدوست استان با این نهاد، گفت: نیکوکاران همچنین  می توانند از طریق سامانه  ekram.emdad.ir  ،شماره گیری تلفن ثابت ۷۳۵۵_۰۲۱  و همچنین حضور در پایگاه های حامی یابی در شب های قدر که در سطح استان تهران برپا می شود با ثبت نام در  این طرح با حمایت مادی و معنوی یک یا چند نفر از ایتام و فرزندان محسنین استان تهران را بر عهده گیرند.

انتهای پیام