مدیرکل کمیته امداد استان تهران،گفت: از آغاز فعالیت نمایشگاه قرآن، غرفه های ثبت نام از خیّران در قالب طرح اکرام ایتام و محسنین ،مشارکت های مردمی ، اشتغال و خودکفایی و امور فرهنگی در نمایشگاه قرآن واقع در محل مصلی تهران برپا شده است.

به گزارش ساراپرس، سید ابوالفضل پرپنچی با اعلام برپایی غرفه های این نهاد در نمایشگاه قرآن گفت: غرفه ثبت نام از خیّران در قالب طرح اکرام ایتام و محسنین ، جذب نذورات و کمک ها مردمی، اشتغال و خودکفایی و امور فرهنگی در نمایشگاه قرآن برپا شده است.

وی با بیان اینکه این نمایشگاه تا نهم اردیبهشت ماه ادامه داد، افزود: در غرفه اشتغال و خودکفایی محصولات تولیدی مجریان طرح های خودکفایی به فروش می رسد.

پرپنچی تصریح کرد: همچنین در غرفه امور فرهنگی علاوه بر معرفی خدمات این حوزه ، خدمات مشاوره و راهنمایی نیز به متقاضیان ارائه می شود.

مدیرکل کمیته امداد استان تهران با اشاره به نحوه ثبت نام خیّران در طرح اکرام ایتام و محسنین، بیان کرد: علاقه مندان به عضویت در این طرح می توانند علاوه بر حضور در ادارات اجرایی این نهاد با شماره گیری شماره ثابت ۷۳۵۵، از طریق سایت ekram.emdad.ir و همچنین با حضور در نمایشگاه قرآن و غرفه اکرام ایتام و محسنین نسبت به حمایت مادی و معنوی از ایتام و فرزندان محسنین تحت حمایت این نهاد اقدام نمایند.

شایسته ذکر است؛ غرفه های کمیته امداد در سمت راست ورودی نمایشگاه قرآن (روبروی شبستان ) است.

انتهای پیام/