مدیرکل کمیته امداد استان تهران،گفت: از ابتدای ماه مبارک رمضان، غرفه های ثبت نام از خیّران در قالب طرح اکرام ایتام و محسنین ، معرفی فعالیت های صندوق امداد ولایت و اجرای طرح قرض ماندگار در برج میلاد برپا شده است.

به گزارش ساراپرس، سید ابوالفضل پرپنچی با بیان اینکه یکی از برنامه های کمیته امداد در مناسبت های مختلف حامی یابی برای ایتام و فرزندان محسنین تحت حمایت این نهاد است، گفت: در همین راستا از ابتدای ماه مبارک رمضان غرفه ای برای ثبت نام مردم نیکوکار در محل برج میلاد برپا شده است.

وی افزود: علاقه مندان به عضویت در این طرح می توانند علاوه بر حضور در ادارات اجرایی این نهاد با شماره گیری شماره ثابت ۷۳۵۵ ، از طریق سایت ekram.emdad.ir و همچنین با حضور در برج میلاد نسبت به حمایت مادی و معنوی از ایتام و فرزندان محسنین تحت حمایت این نهاد اقدام نمایند.

پرپنچی بیان کرد: هم اکنون بیش از ۲۱ هزار یتیم و فرزند محسنین تحت حمایت این نهاد هستند.

مدیرکل کمیته امداد استان تهران همچنین به برپایی غرفه صندوق امداد ولایت استان تهران در برج میلاد اشاره کرد و گفت: این اقدام در راستای معرفی فعالیت های صندوق امداد ولایت و جذب سپرده از خیّران در قالب طرح قرض ماندگار انجام شده است.

وی با اشاره به اهمیت توسعه فرهنگ قرض‌الحسنه و بهره‌مندی از ظرفیت حداکثری خیّران در اعطای تسهیلات به نیازمندان در قالب طرح قرض ماندگار،گفت: خیّران حقیقی می‌توانند با سپرده‌گذاری و تعامل هم افزا با صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت، این نهاد را در رفع مشکلات نیازمندان و مددجویان تحت حمایت در قالب طرح قرض ماندگار یاری کنند.