رییس پلیس راهور تهران بزرگ از برخورد با تخلفات خودروهای حادثه ساز ، موتورسیکلت های حامل بار ، برخورد با تخلفات سرعت و سبقت ، خودروهایی که در شکل ظاهری خود دستکاری می کنند و ...... توسط تیم های پلیس راهور تهران بزرگ در سطح معابر پایتخت خبر داد.

به گزارش سایت خبری ساراپرس؛ سردار محمد حسین حمیدی گفت : روز گذشته پلیس راهور تهران بزرگ بخشی از طرح های ترافیکی که در طول ۲۴ ساعت در سطح شهر تهران بزرگ اجرا می کند را در منظر مردم عزیز قرار داد .
وی گفت : تخلفات موتور سیکلت های سنگین ، خودروهایی که تخلفات حادثه ساز مرتکب شدند ، خودروهایی که با سرعت های غیر مجاز با تغییر در شکل خودروی خود و خودروهایی که تبلیغات روی بدنه خودرو داشتند همچنین خودروهایی که محموله های غیر مجاز حمل می کردند و بار نامتعارف داشتند و موتورسیکلت هایی که کار بار بری انجام می دادند و رانندگانی که نمرات منفی داشتند برای تخلفاتی که از قبل انجام داده بودند و در سطح شهر با آنها برخورد شده است .
سردار حمیدی افزود : همکاران بنده مموعه این طرح هارا گرد آوری کرده و در روز گذشته در سطح شهر تهران بخشی از خودروهایی که به این دلیل توقیف شده بودند را در مجموعه ای قرار دادیم تا همه عزیزان ببینند و گروه به گروه نیز بر اساس آمارهایی که وجود داشت برای مردم توضیح می دادند .
سردار حمیدی از شهروندان خواست با رعایت قوانین و مقررات رانندگی ایمن را تجربه کرده تا شاهد تصادفات در سطح شهر تهران نباشیم