پس از بازدید مهندس ضرغامی از خزانه جواهرات ملی ایران، بانک مرکزی اعلام کرد که این خزانه به مناسبت ایام دهه فجر برای بازدید عموم هم‌وطنان بازگشایی می‌شود.

به گزارش ساراپرس، مهندس «سید عزت الله ضرغامی» وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی روز سه شنبه ۴ بهمن ماه از گنجینه جواهرات ملی بانک مرکزی دیدن کرد.

بنا بر این گزارش، وزیر میراث فرهنگی گردشگری و صنایع‌دستی در حاشیه این بازدید در سخنانی تاکید کرد که از مسئولان گنجینه جواهرات ملی بانک مرکزی تقاضا کردم که زمینه را برای بازدید عموم مجددا فراهم کنند. مردم باید با سبک زندگی که با آمدن انقلاب اسلامی خط بطلان بر آن کشیده شد، آشنا شوند.
در پی آن، بانک مرکزی اعلام کرد که در نظر دارد به مناسبت ایام مبارک دهه فجر، نسبت به بازگشایی خزانه جواهرات ملی به منظور بازدید عموم با تهیه بلیط، از روز چهارشنبه مورخ ۱۲‏/۱۱‏/۱۴۰۱ تا ۲۲‏/۱۱‏/۱۴۰۱ (به جز روزهای پنج‌شنبه، جمعه و ایام تعطیل) از ساعت ۱۴ تا ۱۶:۳۰ اقدام کند.
هم‌وطنان به منظور بازدید از این مجموعه، می‌توانند نسبت به تهیه بلیط در محل خزانه جواهرات ملی به نشانی تهران، میدان امام خمینی (ره)، خیابان فردوسی، نرسیده به چهارراه استانبول، نبش کوچه بانک مرکزی، ساختمان بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، اقدام کنند.