نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی در بازدید از نمایشگاه مدیریت شهری گفت: ارائه و معرفی فرصت های سرمایه گذاری مناطق مختلف شهرداری تهران، نقطه قوت و اتفاق ویژه نمایشگاه شهرهای خواهرخوانده و توانمندی مدیریت شهری است.

به گزارش  سایت خبری ساراپرس؛  با اعلام اینکه اولین بار است که بخش های مختلف شهرداری خدمات ارزنده خود را در نمایشگاه شهرهای خواهر خوانده و توانمندی‌های مدیریت شهری ارائه می دهند، اظهار کرد: تهران یک کلانشهر بوده که نمونه آن را در کشور نداریم و این سطح از خدمات در کشور مشاهده نمی شود.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: برگزاری این نمایشگاه فرصت ذی‌قیمتی است که ظرفیت‌ها و نقاط قوت شهرداری در معرض دید قرار بگیرد.

وی ابراز امیدواری کرد که شهرداری با مهارت‌های حرفه‌ای بتواند در خدمت مردم بوده و الگویی برای سایر کلانشهرها و سراسر کشور باشد.

یزدی‌خواه با بیان اینکه فرصت های سرمایه گذاری مناطق مختلف شهرداری در معرض دید سرمایه گذاران قرار گرفته است، خاطرنشان کرد: این اقدام، نقطه مثبتی است که با استفاده از ظرفیت مردمی بتوانیم چهره شهر را متحول کنیم.

عضو مجمع نمایندگان استان تهران با تأکید بر نقش شهرداری تهران در مقاطع و بخش‌های مختلف از جمله خدمات‌رسانی به مردم در طول ایام شیوع کرونا، ارائه خدمات الکترونیکی و ترافیکی، ابراز امیدواری کرد که با تکمیل دولت الکترونیک و سامانه های شهرداری تهران بتوان خدمات را با کیفیت و سرعت و بهای تمام شده کمتر برای شهروندان ارائه کرد.