مدیرعامل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران به همراه تیم همراه از کامل‌ترین و بزرگ‌ترین زنجیره تولید شترمرغ در کشور بازدید کردند.

به گزارش ساراپرس ؛ دکتر ایوب فصاحت اهداف این بازدید را در راستای سیاست‌های شهردار تهران به منظور کمک شهرداری به توسعه صادرات به ویژه به کشورهای منطقه و روسیه و همچنین کمک به توسعه کسب و کار و تکمیل سبد پروتئینی بازارهای سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران اعلام و ابراز امیدواری کرد با اضافه کردن محصولات مکمل پروتئینی همچون گوشت شتر، گوشت انواع ماکیان همچون شترمرغ و بلدرچین به تامین پروتئین شهروندان کمک شود.

وی در سلسه سفرهای تکمیل زنجیره تامین بعد از سفر به شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان و مجموعه شرکت کشاورزی رضوی، در دیدار از شرکت تولید شترمرغ با تأکید بر رویکرد جدید سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار شهرداری تهران عزم جدی در تکمیل زنجیره تأمین و ایجاد و توسعه شبکه توزیع کارآمد و به روز، گفت: حمایت از تولیدکنندگان و مصرف‌کنندگان نیازمند حذف واسطه‌های غیرضرور و کاهش فاصله تولید تا مصرف است.
مدیرعامل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران، با اشاره به اینکه ایجاد و ترویج الگوی تغذیه سالم، نیازمند دسترسی شهروندان به سبد غذایی متنوع است، افزود: با هدف‌گذاری و برنامه‌ریزی جدی به دنبال شناسایی و به کارگیری ظرفیت‌های داخلی برای عرضه انواع محصولات پروتئینی در میادین میوه و تره بار شهرداری تهران هستیم.
گفتنی است، در این بازدید حسین اعرابی معاون بازرگانی و امور اقتصادی سازمان و علی عفتی مشاور مدیرعامل، دکتر ایوب فصاحت مدیرعامل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران را همراهی می‌کردند.